משבר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר

הודעהעל ידי טלטל » 14 מאי 2019, 18:40

הייתה לי זוגיות של חמש שנים כיום שנינו בני 25, והבחור שהייתי איתו ביקש הפסקה..לאחר כחודש וחצי אחי ראה אותו עם מי שהייתה ידידה שלו במשך ארבע שנים ואפשר להגיד שדי רצתה אותו..ולדעתי הוא יודע את זה למרות שטוען שלא.. יצרתי איתו קשר כדי לקבל החלטה.. הוא טען שהוא רוצה להרגיש איך זה להיות רווק וחופשי שהוא אף פעם לא הרגיש איך זה להיות לבד.. הצעתי לו שננסה שוב לאחר עוד תקופה של זמן אך הוא טען שהוא צריך את הזמן הזה ועוד אמר שהוא רוצה לנסות לצאת עם הידידה שלו.. בנוסף הוצאתי ממנו שבחצי שנה האחרונה של הזוגיות שלנו שהייתה תקופה לא טובה, הוא דיבר איתה בשיחות בפלאפון.
אמרתי לו שזאת פרידה הוא טען שהוא יודע ש"עוד עשרים שנה נצחק על זה ושנחזור.."נשמע כמו מריחה..ושלחתי לו הודעה יום אחרי שהוא שקרן ושהוא בגד כי במשך הזמן שהיינו ביחד הןא דיבר עם אחרת ולא איתי ואפילו לא יידע אותי, ושאני לא רואה דרך חזרה..חסמתי אותו בווטסאפ הוא שלח אס אמאס שזה לא נכון שהוא בחיים לא בגד ושהוא תמיד היה כנה ושחבל שאני חןשבת עליו את זה וחבל שחסמתי אותו, ושעם הזמן נראה דברים אחרת ..מה אתם חושבים על ההתנהגות שלו? האם פעלתי נכון?

משבר טלטל
14 מאי 2019, 18:40
Re: זה לא משנה מה אנחנו חושבים עליו אלן
16 מאי 2019, 19:25
Re:תגובה טלטל
17 מאי 2019, 06:00
Re: אבי
17 מאי 2019, 18:37
תני לו לבחור בלי עונשים ובלי אולטימטומים דורית כהן
19 מאי 2019, 04:54
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:47