האם לוותר על בת זוג ולחזור לאשתי ?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: קח את עצמך בידיים וקבל החלטה

הודעהעל ידי ביז'ו » 16 מאי 2019, 18:52

אם אתה באמת מבין שעם אשתך לא תוכל לחזור לזוגיות אמיתית, אז פשוט תחליט. אל תעשה את זה בשביל הילדים כי אלה החיים שלך, והם כבר בגירים. מה גם שלא בטוח שזה יעזור ביחסם אליך.
הייתי מציע לעשות שיחה רצינית בין כל בני המשפחה. להסביר להם שאהבה זו לא משהו שבוחרים. ואת אמא שלהם אהבת אבל מה לעשות, זה דעך ונגמר. זה קורה לטובים ביותר וזו לא אשמתך או אשמתה. האם הם מצפים שתמשיך בזוגיות עם אישה אתה כבר לא אוהב? האם היו עושים דבר כזה לעצמם? דבר מהלב, תסביר להם שאין לזה שום קשר אליהם וכואב לך לא להיות בקשר איתם. הם יכולים להבין את זה או לא, אבל אלה החיים שלך. הם לא חייבים לקבל את בת הזוג החדשה אבל יכולים להיות קצת יותר בוגרים ומכילים בשבילך.
נשמעים לי קצת מפונקים, או שאמא שלהם שטפה אותם ברעל כלפיך. כך או כך תציב להם עובדה ותבקש שיבינו את המקום שלך.
אני בטוח שאם תדבר יפה ותצליח להעביר את המסר, פגישה כזו יכולה להיגמר בהרבה חיבוקים ודמעות של אהבה

האם לוותר על בת זוג ולחזור לאשתי ? ג'ורג
16 מאי 2019, 13:08
Re: בשלוש מילים: מגיע לך שתסבול! ברק
16 מאי 2019, 16:21
Re: קח את עצמך בידיים וקבל החלטה ביז'ו
16 מאי 2019, 18:52
לא נראה לי אפשרי לחזור לאישתך דורית כהן
19 מאי 2019, 05:29
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:41
Re: "פילוסוף רוחני...אוהב"...אתה פשוט מ...ת...שכל חיים
26 מאי 2019, 00:52