משבר נישואין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר נישואין

הודעהעל ידי אנונימית » 21 מאי 2019, 18:50

שלום אשמח לייעוץ אני נשואה 7 שנים עם ילד בן 3 (ילד ראשון).
אני ובעלי היינו זוג ממש אוהב הייתה אהבה מאד גדולה, ואז משהו השתבש תקופה ארוכה של ריבים ותיסכולים אני כל הזמן הייתי זאתי שבאה ומתפייסת איתו הוא בריבים תמיד הופך אותי לזרה לא מדבר ועם דיבר עושה טובה גם שמנהל שיחה עם תשובות קצרות ומעצבנות אנחנו כבר חודש וקצת לא מתקשרים ממש כל אחד בפינה שלו אני בחדר הוא בסלון וההפך, אני מנסה להתקרב ולדבר איתו ולא מקבלת ממנו סימן לרצון, מכינה לו אוכל דואגת לו מתקשרת איתו ביפה והוא עדיין בשלו. קיבלנו החלטה להתגרש אבל הוא כאילו אדיש לזה לא רוצה לבואו לגישור לא רוצה כלום וזה מבלבל אותי אז מה אתה רוצה ממני בעצם??עדיין חיי איתי באותו בית ויישן באותו מיטה אבל לא עושה שום צעד של התקרבות ואני לא יודעת מה לעשות אשמח שתעזרו לי מה הייתם עושים??

משבר נישואין אנונימית
21 מאי 2019, 18:50
Re: משבר נישואין אנונימית
21 מאי 2019, 19:10
שינוי דפוסים אישיים בתהליך הייעוץ הזוגי דורית כהן
27 מאי 2019, 07:35
Re: . שי שי
22 מאי 2019, 08:45
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר