חוסר חשק ומיצוי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

חוסר חשק ומיצוי

הודעהעל ידי טלי מראשלצ » 22 מאי 2019, 04:17

היי, אני בזוגיות 28 שנים, ילדים נהדרים וכביכול הכל נפלא מבחוץ. כל יום בעלי חוזר מהעבודה אחצ, שותים קפה במרפסת מקשקשים קצת וזהו. אנחנו עדיין צעירים ויפים, כושר וטיפוח חלק מהשגרה שלנו, אך השעמום מכרסם בנו ויושבים ביחד אמנם פיזית, אך כל אחד בעולם שלו..
יש לנו בית ריק כל יום, זמן פנוי, כסף לביזבוזים יש גם, יכולים לטרוף את העולם בכל ערב ולהנות מסקס פרוע ...אך אין חשק ומוטיבציה לנצל את הזמן לביחד וליציאות החוצה , כי יש שתיקות וחוסר עניין וחשק לכל בילוי משותף. גם כשהולכים לים, פיזית ביחד אבל הראש במקום אחר . 
הסקס ממש מיובש ופעם בשבועיים בערך, אני אשה יפה, חטובה, נראית צעירה לגילי, מושכת מבטים מאחרים, אך סקס בבית אין.
חזרנו מחודש במקסיקו, מיאמי , ווגאס, נשמע פצצה אבל פיצוצים לא היו, ואני בטוחה שהייתי נהנית יותר עם חברה או עם חברים נוספים. תחושה חזקה של פספוס.
לא יודעת מה לעשות. לפרק כזו משפחה מקסימה חבל מאוד, אבל אני עדיין צעירה ונראית טוב ורוצה להמשיך בחיים המרגשים והיפים והסקסיים שיכולים להיות לי.
חיצונית נראים טוב ובטוח שכולם חושבים שאנחנו זוג מדהים, אבל בבית מתייבשים למוות מול הטלביזיה כל ערב והולכים לישון בלי סקס. קשה לי מאוד להמשיך כך , מרגישה כבוייה , לא סקסית ואומללה.

חוסר חשק ומיצוי טלי מראשלצ
22 מאי 2019, 04:17
Re: . שי שי
22 מאי 2019, 06:47
Re: הייתי שם אאא
22 מאי 2019, 16:11
Re: . אייל
22 מאי 2019, 22:44
Re: לאייל חן.פ
23 מאי 2019, 06:07
הגעת עכשיו לפה? לאייל
22 מאי 2019, 23:59