אני ובן זוגי בני 28 שנתיים במערכת יחסים.

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אני ובן זוגי בני 28 שנתיים במערכת יחסים.

הודעהעל ידי יעל » 10 יוני 2019, 20:19

אני והבן זוג שלי בני 28 שנתיים יחד, יש לנו אהבה גדולה ולדעתי התאמה זוגית גדולה, יש לי בעיה גדולה עם היחסים שלו עם המשפחה שלו, הם משפחה שמעורבת מאוד אחד בחיים של השני הם חיים בסימביוזה הוא הבכור ויש לו אחות שצעירה ממנו ב 5 שנים. בתחילת הקשר היה מאוד מאוד קשה המשפחה שלו לא ספרה אותי ואחותו הייתה זורקת לי הערות מעליבות על ימין ועל שמאל והוא היה מגונן עליה כאילו היא קדושה, זה היה מפוצץ אותי וכמעט נפרדתי ממנו בגלל זה באיזשהו שלב, היום המצב קצת יותר טוב, הוא השתחרר קצת מהקן המשפחתי והתחיל יותר לעמוד על שלנו מול ההורים שלו, יצא קצת מה סינר של אמא, אבל עדיין מאוד קשה לי ואני הרבה פעמים מרגישה שאנחנו עם אחותו לבד אני נשארת בצד והוא לא שם לב לזה ואחר כך יש בינינו פיצוץ, האופי שלו הוא מאוד דיכוטומי , הביטוי של החרדה שלו זה ישר לעזוב, לפרק להיפרד, אינספור פעמים תמיד נשארנו יחד, החלטתי שנלך לטיפול זוגי הוא לא רצה אחר כל אמר שכן אחר כך בגלל שרבנו שוב סביב המשפחה ואחותו הוא שוב חזר בו , ושוב אומר כמה רע לו וכמה הקשר הזה צריך להסתיים, אני יודעת שבתוך תוכו הוא לא רוצה שניפרד, וכמובן שגם אני לא. 
זה על רגל אחת, כמובן שאי אפשר להיכנס לעומק הדברים. 
מה עליי לעשות? 

אני ובן זוגי בני 28 שנתיים במערכת יחסים. יעל
10 יוני 2019, 20:19
לדעתי את צריכה לשנות את צורת ההתייחסות שלך לנושא דורית כהן
16 יוני 2019, 10:49

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]