מה נכון לעשות...

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

הכנסת את עצמך אל תוך המלחמה שלהם והשתמשת בנשק כבד

הודעהעל ידי דורית כהן » 16 יוני 2019, 11:00

גאיה היקרה, נדמה לי שבעצמך את מבינה כמה תקופה זו שהוא עובר היא קשה, ואם את גם יודעת שזה נמשך 4 שנים, את מבינה בוודאי כמה קשה לו ומול מי הוא עומד ונלחם. והילדים שלו באמצע...את נקלעת למלחמה שלהם וחוטפת חלק מן הכדורים, כמו הטלפונים שהטרידו אותך ובעצמך השבת אש - הגשת תלונה במשטרה. הכנסת את עצמך למלחמה והשתשמת בנשק כבד. תלונה במשטרה זה נשק מאד כבד.
צר לי על מה שאת עוברת, אבל אין מה לעשות. את אוהבת את האיש המקסים הזה ולא רוצה להפסיד אותו, אז את מעורבת (ועכשו עוד יותר) בכל מה שקורה לו. 
אני מקווה שכאשר זה ייגמר והוא יתגרש בסופו של דבר, תוכלו לבנות את הקשר שלכם בצורה בריאה, אבל יש להניח שאחרי התלונה במשטרה לאישתו יש התנגדות עוד יותר גדולה כלפיך וזה עלול לעבור ממנה אל הילדים שלו, ולהפריע בבניית הקשר העתידי איתו.
בקיצור - אינני אשת בשורות. נקלעת לשדה קרב.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

מה נכון לעשות... גאיה
12 יוני 2019, 04:11
הכנסת את עצמך אל תוך המלחמה שלהם והשתמשת בנשק כבד דורית כהן
16 יוני 2019, 11:00

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]