אני תכף משתגעת מהבדידות ונשואה 20 שנה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אני תכף משתגעת מהבדידות ונשואה 20 שנה

הודעהעל ידי ר מהמרכז » 22 יוני 2019, 06:48

כבר זמן רב מידי שאני מסתובבת עם מועקה ענקית ואין לי עם מי לדבר. אז קודם כל תודה על הפורום.
בעלי ואני חברים ונשואים כבר 20 שנה. התחתנו כי הייתי בהריון לא כי רצה, מאז נולדו לנו 3 בנות מתוקות ממש. בעלי לא בעניין זוגיות ונראה לי שלא ממש התבגר כי יכול עדיין שעות לספר על הצבא והטיול לדרום אמריקה כאילו הוא שם אבל בכל נושאי הבית נאדה.
קנינו שטח ובנינו בית יוזמה שלי, הוא די נגרר לכל דבר לא יוזם אבל בהחלט מתלונן, כששנים לא הייתה פינת אוכל לא הבין מה הבעיה ורק כשקניתי היו לא טענות. באופן שיטתי לא עוזר בשום דבר, ונראה לו אך טבעי שאני צריכה לרוץ, לקנות ולהזמין. המון כסף מיותר אני שופכת כי אני לא תמיד מבינה ואז הוא מאשים שאני בזבזנית. אני כבר עייפה וגם כלכלית הכל נופל עלי אז הפסקתי. הוא עצמאי שלא מרוויח ומה שהוא מקבל במזומן הוא שומר ליום שחור ואני עם משכורת של עובדת מדינה מנסה לתעל את הדברים. אין שותפות ושוב רק טענות. ברמה הזוגית אני לא משתפת אותו כמעט בגלל תגובות שלו כמו מה את מבלבלת לי בשכל וכו' כשההפך קורה אני תמיד מתפנה להקשיב. שירותים מתקלקלים? הוא סוגר עם איזולירבנד ואני כבר שנתיים מחכה מתי יגיע המשיח, כשאני פונה אליו פעם בחצי שנה ומתזכרת אומר לי אה נכון, תזכירי לי וכשאני מזכירה שוב אומר לי תרדי, תקני, תביאי ואז אחליף ורבאק די. מה שמצחיק שבשביל אחרים הוא ירוץ, יקנה, יסדר ויחליף.
אני בכלל מרגישה שהוא אף פעם לא אהב אותי. אין ביננו ביטויי חיבה (אני אחרי עשור הפסקתי כי הבנתי שזה חד צדדי) ובחיי שניסיתי לתקן, קראתי ספרים, הלכתי לטיפול, ניסיתי להיות עבורו אבל כשאני משתפת ברגשות שלי הוא מגיב כאילו הותקף ואומר לי מה את מתלוננת כל הזמן.
ידיות הדלתות שבורות, מנורות שרופות, חוסר בריהוט, הגינה לא מטופלת והוא שום דבר. אני מגייסת כוחות בבדידות המזהרת שלי ועושה או פונה לגורמי מקצוע וכמו שרשמתי ואם טעיתי ומי שפניתי אליו עשה עבודה חרא הוא יאשים אותי ויגיד לי בעיה שלך ולא יתעמת איתו.
הפרדנו חשבונות לבקשתו אני ממש צריכה לבקש כסף ממנו ואם זה עבור הבנות הוא עוד נותן במשורה וגם רק חצי ואם זה עבורי הוא תמיד אומר לא. בפעם האחרונה מכשיר הכספומט לא הוציא לי כסף וכשביקשתי ממנו מזומן לספרית שפעם בשנה אני הולכת אליה אמר לי לא ותסתדרי לבד. בסוף לקחתי ממנו בהבטחה שאחזיר כי התביישתי לבטל ברגע האחרון. למחרת דאגתי להוציא ממקום אחר ולהחזיר לו.
אנחנו ישנים בנפרד אני בסלון והוא נועל את עצמו בחדר וזה נראה לו נורמלי כי אני נוחרת ומפריעה לו לישון. מידי פעם אני נכנסת לחדר ואנחנו שוכבים. אני רחוקה מלהנות גם שם תחושה של החפצה. לא מרגישה נוח עם הגוף שלי לידו, תמיד מעיר לי אם השמנתי ושהגיע הזמן שאעשה משהו עם עצמי. פשוט רוצה להיעלם ושייגמר
אז מה אני עושה במערכת הזוגית? שאלה מצויינת ניסיתי להוביל מהלך של פרידה אבל הוא מהסרבנים, כל הזהות שלו בנויה על התמונה המדומה שלנו כמשפחה וכל איום על התמונה הזו מוציאה ממנו ממש תוקפנות מפחידה. אז חשבתי שאולי בשביל הבנות אחייך ואסבול כי אחרת הן תסבולנה. הבנות שלי מעריצות את אבא שלהן הוא מגניב כזה אחד שאוהב לטייל וכל מיני ענפי ספורט. טוב כתבתי הרבה ודי מבולגן ובעיקר רוצה להגיד למי שלא התחתנה שלא תוותר על האהבה ותבחרו טוב. אני מרגישה מתה בתוך זוגיות. בתוכי הלב ממש כואב ומתקשה לנשום לידו.

אני תכף משתגעת מהבדידות ונשואה 20 שנה ר מהמרכז
22 יוני 2019, 06:48
Re: וואוו ליבי איתך עדי
23 יוני 2019, 20:47
ייעוץ זוגי כן יכול לשנות גישה ופעולות - עניין של מוטיבציה דורית כהן
30 יוני 2019, 11:19
Re: ר מהמרכז ודורית אור
09 יולי 2019, 14:46

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]