אני תכף משתגעת מהבדידות ונשואה 20 שנה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

ייעוץ זוגי כן יכול לשנות גישה ופעולות - עניין של מוטיבציה

הודעהעל ידי דורית כהן » 30 יוני 2019, 11:19

ר יקרה, תודה על כל מה ששיתפת אותנו. את מציירת תמונה מאד עגומה, מערכת יחסים לחלוטין מאכזבת ומתסכלת. ואת נשארת רק עבור 3 הבנות שלכם, ועל מנת להימנע ממלחמות.
ושוב אני חייבת לומר לך שכבר נתקלתי בזוגות שהתחושות שלהם היו דומות, ומערכת היחסים דומה למה שתיארת, וכאשר הם מגיעים לייעוץ זוגי - המון פעמים מתחולל שינוי בגישה, מבררים מה מפריע לכל אחד, מה חסר לכל אחד, ומתחילים לייצר שינוי. תופתעי לשמוע שלפעמים מספיק שינוי קטן ביחס או בלקיחת אחריות מצידו, או בשינוי טון וצורת הדיבור שלך - כדי ששניכם תרגישו יותר טוב זה עם זו.
די ברור ממה שכתבת שגם הוא לא מרגיש טוב במערכת היחסים שלכם ובורח ממנה לעיסוקים האהובים עליו מאז ומתמיד. הוא לא ביקש לעצמו משפחה וזוגיות ובעצם כועס עליך שבגלל שנכנסת להריון הוא תועל לכל המצב הזה שלא מתאים לו.
ואם מבררים כל זאת, במסגרת ייעוץ זוגי, ניתן יהיה לראות האם כאשר יוצרים שינויים מסויימים - התחושות שלכם זה עם זו ישתפרו. במידה ולא - לדעתי אחרי 20 שנים ביחד רצוי כבר להכריז על כשלון ולהיפרד, ותהיו שלמים עם ההחלטה כי ניסיתם לשנות בעזרת איש מקצוע. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

אני תכף משתגעת מהבדידות ונשואה 20 שנה ר מהמרכז
22 יוני 2019, 06:48
Re: וואוו ליבי איתך עדי
23 יוני 2019, 20:47
ייעוץ זוגי כן יכול לשנות גישה ופעולות - עניין של מוטיבציה דורית כהן
30 יוני 2019, 11:19
Re: ר מהמרכז ודורית אור
09 יולי 2019, 14:46

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"