חשבון נפש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: לגולי

הודעהעל ידי מגי » 28 יוני 2019, 04:20

כן זאת הבעיה - כלפי חוץ אנחנו סיפור הצלחה. מצליחנים, יפים, מבוססים. אמא שלי ממש חרדה חרדת מוות שאני אי פעם אעזוב למרות שהיא יודעת איך אני מרגישה ועד כמה זה היה בעייתי במהלך כל השנים. מבחינתה ומבחינת רוב הסביבה הוא מושלם ואומרים לי "איזה בעל יש לך", "זכית בלוטו", "תאמיני לי - הלוואי עלי". ואני מרגישה שמשהו ממש לא בסדר איתי. למה אני לא מצליחה להרגיש שזה המקום שאני הכי רוצה להיות בו? וגם בתור הורים לא הזנחנו את הבילויים - נוסעים , יוצאים , מבלים. כשאני חושבת על חיי הנישואים שלי מהצד אני מאוד מעריכה אותם, אני מכירה בזה שזה נחשב לטוב. אבל ממבט מבפנים אני כהת חושים. אם פעם הייתי מתרגזת ומתחילה ריבים, היום זה גם לא קורה כבר. אני מתפקדת כפי שמצופה ממני, תומכת, מחייכת, מטפלת בעניינים, מאזינה בהתעניינות לסיפורים שלו. אבל זה מרגיש לי כמו תפקיד שאני משחקת בשביל לשמור על המסגרת כי אין ברירה אחרת. אחרי שאנחנו שוכבים אני שואלת את עצמי, למה מגיע לי חיי מין כאלו עלובים? בעבר ניסיתי עוד לעורר את העניינים אצלי ואצלו עם אביזרים, עם עיסויים ארוכים ומושקעים, אבל הוא זה שינה את הרוטינה, וגם העיסויים לא עזרו לזה להיות יותר ממשהו שלגמרי אי אפשר לקרוא לו משהו סקסי. זה היה מלאכותי ומאולץ. אני אפילו לא רוצה לגמור כבר - וכשזה כבר קורה, אני מרגישה ממש גועל מעצמי. כי כדי שזה יקרה אני צריכה ממש לא להסתכל עליו, לא לנשק אותו ולסובב את הראש רק להתנתק ממנו. זה קצת מרגיש שמצד אחד אני חיה חיים מספקים ומצד שני החיים סוג של חולפים על פני. זה כמו לראות סרט יפה בלי קול - נראה טוב אבל בעצם חסר טעם. גם מחוץ למיטה אין לי מוטיבציה לגעת בו. אני צריכה להזכיר לעצמי לחבק, ללטף, לתת נשיקה. אני מזייפת כל התעניינות רומנטית בו. עושה לו מתנות חלומיות לימי הולדת... ואני עושה את זה טוב כנראה. החיים שלווים ונעימים, קונים רהיטים, מתכננים לעבור לדירה יותר גדולה בעתיד, מתכננים חופשות וטיולים. זה נחמד מאוד, אז למה בא לי שהוא יעלם או יעזוב אותי או יכיר מישהי אחרת. אין לי כל קנאה כלפיו. אני גם שמחה כשהוא נוסע לחול לבד מטעמי עבודה לעיתים רחוקות לזמן קצר. אלו ימים נהדרים - רק אני והילד, בלי שאני צריכה לנהל את כל ההצגה הזאת. מרגישה מרגישה חופש והקלה. כשהוא חוזר אני ממש מתבאסת אבל מראה שאני שמחה. הוא לא מנסה להזיק לי ואני לא רוצה להעליב אותו.

חשבון נפש מגי
22 יוני 2019, 07:03
כדאי לנסות ייעוץ זוגי לראות אם אפשר לשנות דברים דורית כהן
27 יוני 2019, 08:12
Re: לדורית מגי
27 יוני 2019, 18:32
Re: פשוט העתק הדבק גולי
27 יוני 2019, 19:06
Re: לגולי מגי
28 יוני 2019, 04:20
Re: פשוט העתק הדבק גולי
29 יוני 2019, 12:32