מיואשת ממש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מיואשת ממש

הודעהעל ידי נוי » 22 יוני 2019, 16:00

לפני שנה וחצי הכרתי בחור. אני הייתי עדיין בקטע של האקס לפניו, והוא התאהב בי קודם ואני לקח לי קצת זמן להתאהב בו חזרה. למרות שהוא נכנס לי ללב ישר ברגע שהכרתי אותו. דיברנו מלא התאהבנו נפגשנו, הוא היה הראשון שלי ששכבתי. אחרי 3 חודש שהכרנו. זה קרה מהר מאוד מרוב אהבה שהרגשתי. חשוב לציין שהיו לי חברים של 3, 4 שנים, ובחיים לא הרגשתי מוכנה לשכב איתם. הוא קטן ממני, ואני אהבה ראשונה שלו פעם ראשונה שהתאהב ושהיה עם מישהי שנה. כל מי שהייתה איתו היה סטוץ של חודש גג. היינו מדברים 24 שע מסביב לטלפון. כל לילה שעות לפני השינה. עד לפני חצי שנה שהוא נתפס ונשלח לכלא(היה עריק). היה בכלא 5 חודש. ומאוד סבלתי. לא הצלחתי לתפקד בכלל. הוא היה מתקשר ומדבר איתי בכל הזדמנות שיש. וחיכיתי לו יום יום בבכי. תפסתי לו עורכת דין ושיחררתי אותו
הכלא. השתחרר לפני פחות מחודש. ונסעתי אליו והייתי איתו שהשתחרר שבוע שלם. והראה לי כל כך הרבה אהבה. אבל מאז שהשתחרר הוא מאוד השתנה, ביחס שלו אליי, למרות שלא מפסיק להגיד כמה אוהב אותי ושבחיים לא יתאהב באחרת אם לא אני, הוא אומר לי שעכשיו לא יכול להיות עם מישהי ושחייב לסדר את החיים שלו, והתחיל לעבוד ב 2 עבודות עכשיו. הוא נהיה ממש קר אליי. בקושי עונה, מדבר. ההודעות האחרונות היו זה שקשה לו מאוד וסובל גם שלא מראה את זה. אני לא מסוגלת אני אוכלת סרטים שרק ישכח ממני אם אתן לו זמן. מפחדת שיתאהב באחרת, שיירד לו ממני אם לא אדבר איתו תקופה. האהבה שלנו ממש חזקה ומיוחדת ממש. מה אני יכולה לעשותתתת אני לא יכולה לחיות בלעדיו. קשה לי מאוד כל יום שעובר. והיום ממש קמתי בעצבים ויצאתי עליו שהוא בנאדם חרא ואמרתי לו כל מיני דברים פוגעים וחסם אותי בכל מקום פעם ראשונה מאז שהכרתי אותו חוסם אותי. מפחדת שיישכח ממני ושלא נחזור. עכשיו הבנתי שעשיתי טעות ושהייתי צריכה לתת לו זמן ולתת לו להתגעגע אליי. פשוט חיכיתי מלא זמן שישתחרר ולא ציפיתי לזה. אני מאוד רוצה לחזור להיות איתו. אני יודעת שהוא אוהב אותי. כל יום אומר לי את זה גם שהתרחקנו. גם שאני איתו מאיך שמסתכל ומראה אהבה אני מבינה. מה אני יכולה לעשות כדי להחזיר אותו אליי?? אני לא רוצה לוותר על האהבה הזאת. ממש מיוחדת והוא בנאדם מקסים

מיואשת ממש נוי
22 יוני 2019, 16:00
Re: תשובה טינה
25 יוני 2019, 18:12
Re: אשמח לתשובה נוי
28 יוני 2019, 10:24
עליו להיווכח שאת נותנת מקום לשינוי שהוא עובר דורית כהן
30 יוני 2019, 12:12
Re: מה לעשות עכשיו נוי
30 יוני 2019, 12:19
להעביר לו את המסר שהכדור בידיים שלו דורית כהן
30 יוני 2019, 13:00