מיואשת ממש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: שוב אני.

הודעהעל ידי נוי » 03 יולי 2019, 11:42

הוא חזר לדבר איתי כמה ימים רק אמר כמה שאוהב אותי ושקשה לו ושלא ירד לו ממני ושאני רק שלו. וביומיים אחרונים הוא רק מסנן הודעות שלי. אני יודעת שהוא אוהב אותי. אבל לא יודעת למה הוא ככה. אומר שצריך זמן שרק עובד מלא מצד שני כל היום באינסטיגרם, ועושה לייקים לבחורות ומוסיף בחורות חדשות. אני ממש מיואשת אני לא יודעת מה לעשות ואיך להתנהג. אני לא רוצה לאבד אותו. מצד שני אני רוצה שירגיש שלא יכול בלעדיי ויחזור עם הזמן. אבל אני לא מצליחה להפסיק לתקשר איתו ולשלוח לו הודעות. כי כל פעם שאני רואה אותו מחובר והוסיף מישהי אני רק בסרטים שיתאהב במישהי חדשה. אני לא מפסיקה לבכות והוא חסר לי נורא ובעבודה אני בקושי שורדת עם דמעות וכל היום עצבנית רצח. מה אני יכולה לעשות כדי שיחזור לעצמו???? איך להתנהג??? מצד אחד אני אומרת שכמה קשה לו הוא מסנן מצד שני חושבת שלא סופר אותי

מיואשת ממש נוי
22 יוני 2019, 16:00
Re: תשובה טינה
25 יוני 2019, 18:12
Re: אשמח לתשובה נוי
28 יוני 2019, 10:24
עליו להיווכח שאת נותנת מקום לשינוי שהוא עובר דורית כהן
30 יוני 2019, 12:12
Re: מה לעשות עכשיו נוי
30 יוני 2019, 12:19
להעביר לו את המסר שהכדור בידיים שלו דורית כהן
30 יוני 2019, 13:00