מתלבטת לגבי שיקום הזוגיות...

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מתלבטת לגבי שיקום הזוגיות...

הודעהעל ידי הילה » 30 יוני 2019, 14:30

אני וחבר שלי מזה שלוש שנים נפרדנו. יש בינינו אהבה וחיבור עמוק וחברות טובה. עם זאת היו גם לא מעט ריבים בגלל משקעים מתקופה מסוימת שהייתה לנו ואמונות שנוצרו לכל אחד מאיתנו על השני (למשל הוא תמיד מגיב ככה והיא תמיד מגיבה ככה וכדומה). אצלי נוצרה תחושה של חוסר יציבות וביטחון בקשר (שכן נפרדנו וחזרנו מספר פעמים)  והוא מצדו מאוד מתקשה להכיל ריבים. בסופו של דבר נפרדנו כי הוא לא שלם עם הקשר ולמרות מה שקיים בינינו הוא לא רואה עתיד. גם אני לא רוצה שכך תראה הזוגיות שלי בעתיד.
לאחר מספר שבועות התראינו שוב מתוך געגוע, דיברנו על הדברים וחשבנו ללכת לטיפול. עם זאת שנינו מאוד לא רוצים לחזור למצב שהיה, רוצים להתקדם בחיים ולבנות זוגיות ומשפחה. והאמת שנינו קצת מותשים מהמצב. אני תוהה אם זה רעיון טוב (שכן גם עברו מספר שבועות מאז הפרידה ויהיה קשה שוב לחזור ולהיפרד שוב) והאם בכלל טיפול יכול בטווח זמן יחסית קצר לעשות שינוי בהרגשה שלנו לגבי עתיד הקשר וכן לשפר גם את התקשורת והריבים בנינו? 
באמת שהלבטים והחששות מאוד גדולים.. שנינו כבר לא ילדים ואני ממש לא יודעת מה לעשות. אשמח התכוונה ולעצה טובה!

מתלבטת לגבי שיקום הזוגיות... הילה
30 יוני 2019, 14:30
שווה ללכת לייעוץ זוגי ולקבל כלים (וליישם אותם) דורית כהן
04 יולי 2019, 05:33

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]