זוגיות פרק ב ובעיות כלכליות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זוגיות פרק ב ובעיות כלכליות

הודעהעל ידי רוית » 03 יולי 2019, 09:33

שנינו מתקרבים ל50 לי שני ילדים ולו אחד. הקשר ביננו טוב מאד חוץ מנושא אחד שמציץ מחדש מדי פעם. יש לו חובות עובד קבוע בעבודה לא קבועה... חי מין היד אל הפה. במשך הימים שהוא לא עובד הוא קם ב12 ולא ממש מנסה לצאת מהמצב שלו כמו קורסים למקצוע שאין לו ממש. אני לא בחורה חומרנית שהרי חומרנית כלל לא תהיה בקשר עם בחור כזה אבל הוא מדבר על מגורים משותפים אני גרה בדירה שכורה וחשבנו להשכיר דירה שתתאים לשנינו אבל אני מאד חוששת הרי יש לו נושים ופוחדת שכמו שהוא עדיין חייב לבעלי דירה קודמים כסף שזה יהיה המצב גם בדירה הבאה. אינני רוצה להפרד ממנו אנחנו יותר משלוש שנים ביחד אבל מאד פוחדת. הייתי רוצה להמשיך בדירות נפרדות אבל פוחדת שהוא ירצה להפרד ממני. הוא וגם אני שנינו מאד תלותיים רגשית ולכן רוצים להיות הרבה ביחד. העם מצב כלכלי הוא ככ עקרוני גם בפרק ב? בבקשה תני לי עצה איך לשמור על הקשר בלי להסתכן כלכלית

זוגיות פרק ב ובעיות כלכליות רוית
03 יולי 2019, 09:33
Re: טעות
03 יולי 2019, 09:44

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]