עזרהה!!

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

עזרהה!!

הודעהעל ידי עצובה בנישואים » 03 יולי 2019, 10:52

היי התחתנתי לפני 4 חודשים ואני הולכת להתגרש .. עצוב לי וחורה לי לפני הנישואים ידעתי כי אנחנו לא מוכנים ובטח שלא הוא. ההכנות לחתונה היו מתישות ורק סבלתי והייתי בדיכאון וכולם שאלו למה אני עצובה כי בתוכי ידעתי שזו טעות להתחתן איתו . ביום החתונה סבלתי פשוט סבלתי וגם אחרי החתונה הוא התנהג אליי לא יפה חנק אותי בשבת חתן לא דיבר איתי אפילו לא מילה פשוט סיוט וכשהגיע מוצ״ש ושכולם הלכו הוא פשוט התחיל לגדף ולהעליב אותי וכבר לא יכולתי לספוג עד שרציתי להתאבד. ואז התחיל לי התקפי חרדה דיכאון לילות בלי שינה הזעות קרוץ בלילה הכול התמוטטתי וככה 3 חודשים ובכל הזמן הזה פשוט התרחקנו עד שגיליתי התכתבות בינו לבין עובדת שלו ופה הבנתי שנגמרה האהבה בנינו אנחנו הולכים להתגרש 

עזרהה!! עצובה בנישואים
03 יולי 2019, 10:52
משתתפת בצערך דורית כהן
14 יולי 2019, 13:05

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]