האהבה הרסה את החברות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

האהבה הרסה את החברות

הודעהעל ידי ג'ון » 05 יולי 2019, 08:41

שלום,
לא חשבתי שאמצא את עצמי כותב בפורום מן הסוג הזה, אבל רצה הגורל ונקלעתי למצב מסובך.. מסובך מאד.
אנסה לתמצת את עיקרי הסיפור:
אני נשוי פלוס שניים ואוהב את משפחתי מאד.
מזה כחמש שנים שיש לי חברה טובה בעבודה, איתה יש לי קשר מצוין – נהנים לדבר, להיפגש לארוחות צהריים משותפות וכו'. גם היא נשואה פלוס 1.
בחודשים האחרונים, ובין היתר על-רקע תהליך גירושין שחברתי עוברת, התקרבנו ברמת השיח והפתיחות בינינו. זה הגיע למצב שנפתחה תיבת פנדורה ולמעשה חשפנו אחת בפני השני שאנחנו מתחילים לפתח רגשות בינינו. יתרה מזו - הבנו שתמיד היה שם משהו בינינו ושכל אחד מאיתנו חשב, לא אחת, על מה היה קורה לו היינו מנסים להיכנס לקשר זוגי.
מכיוון שאנחנו כבר לא עובדים באותו מקום פיזי משותף, הקשר בינינו התנהל בשיח דרך הצ'ט במשרד ובוואטסאפ – שיח שבו פתחנו ודיברנו על המצב הבעייתי שנקלענו אליו. במסגרת הזמן הזו יצא לנו להיפגש כפעמיים-שלוש – פגישות אפלטוניות לחלוטין, תוך שאנחנו מבינים שיש את העננה הזו שמרחפת מעלינו. עד כמה שהיינו רוצים, הבנו שלא נוכל לממש את הרגשות האלה שהתפתחו בינינו.
To make a long story short – ניסינו לשמר את יחסי החברות בינינו אבל הרגשות הלכו והתגברו והביאו אותנו לשיחות מאד קשות על המצב, על המתח שבין הרצון לשמר את החברות לבין הרגשות הבלתי נשלטים ועל כמה שאנחנו נפגעים במעלה הדרך אחת מהשני – עד כמה שניסינו להימנע מלפגוע ולהיפגע.
לאחרונה זה הסתיים בפיצוץ בינינו ובהחלטה – די חד-צדדית שלה אני חייב לציין – לנתק את הקשר.
אני אציין שבשום שלב לא היה בינינו מגע פיזי אבל יש שיאמרו שהשיח הפתוח והתפתחות הרגשות משולה לבגידה רגשית.
כעת, עבר כחודש מאז שדיברנו בפעם האחרונה. אני מאד מתגעגע אליה – לא במישור הרגשי/רומנטי אלא כחברה. אני מתגעגע לשיח איתה ונזכר איך פעם היה לנו כיף פשוט כחברים.
אני שובר את הראש איך אני משקם את הקשר הזה בינינו, איך אני מחזיר בינינו את אותה החברות.
אני לא מסוגל להשליך לפח חברות כל-כך טובה של חמש שנים בגלל משהו שהתפתח בינינו באופן לא מכוון..
מה אפשר לעשות?

האהבה הרסה את החברות ג'ון
05 יולי 2019, 08:41
Re: חן.פ
05 יולי 2019, 12:55
Re: אנונומית
05 יולי 2019, 14:11
ידידות עם בן המין השני לרוב מתפתחת להתאהבות דורית כהן
14 יולי 2019, 11:55

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים