צריכה עזרה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: תודה ניר

הודעהעל ידי אבודה » 07 יולי 2019, 12:31

ניר,
תודה על המענה המהיר והעזרה, עזרת לי.
אני מבינה ומסכימה עם מה שאתה אומר, ולפרקים גם מאוד רוצה לקחת את העניין כמעידה שטותית, לחזור להיות כרגיל.. ואני מסכימה שזה מאוד חשוב כדי ליצור זיכרון טוב מהחתונה ולעבור אותה בכיף ובשמחה
ועדיין, אני מרגישה שיותר מהפגיעה בזוגיות (שאותה כנראה שנוכל לשקם, אם לא תוך שבוע אז לפחות עם הזמן..), נפגעתי אני רגשית באופן מאוד מאוד חזק שלא חוויתי כמותו אף פעם..
אני מאוד מתקשה לתת אמון ולבטוח, והגענו בקשר למצב שבטחתי בו בעיניים עצומות ונתתי הכל בלי מחסומים, חששות ופחדים- ואני מרגישה שממש נשברתי לרסיסים.. ושוב- אני מאוד מסכימה עם הצד הרציונלי, והרעיון של פשוט לעבור הלאה ולסלוח,
אבל לא יודעת איך לעשות את זה, לא יודעת אם אוכל לבטוח במטפל, לא יודעת מאיפה להתחיל לא להרגיש כל כך רע..

צריכה עזרה אבודה
07 יולי 2019, 11:27
Re: אוי. כמה אני מבין אותך ניר
07 יולי 2019, 12:11
Re: תודה ניר אבודה
07 יולי 2019, 12:31
Re: . ניר
07 יולי 2019, 12:40
Re: לאבודה עדי שם בדוי
12 יולי 2019, 22:55

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר