Re: מנסה להתנתק ממאהב שהפך את עולמי ומנסה לחזור למציאות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: מנסה להתנתק ממאהב שהפך את עולמי ומנסה לחזור למציאות

הודעהעל ידי שמש » 08 יולי 2019, 15:18

בעצת אחד המשתתפים ואחרי שקראתי קצת בפורום, מרגישה בנוח לפרסם את סיפורי, מכאוביי...(תמיד יש את הפחד שהוא או היא יקראו...). אז ככה;

אני והוא נשואים די טריים, היכרות קצת לא רגילה. בתקופה הכי קשה עם בעלי ההוא נכנס לי לחיים.. , הוא פנה אלי לעזרה נפשית, מפה לשם התכתבנו בטירוף ,מהר מאוד נהיו שיחות, עד שנרקמה מע יחסים של ממש. גרתי בחו"ל כמה שנים והוא בארץ ושנינו חוזרים בתשובה. קשה מאוד לשים את החיים הישנים מאחור ולהתרכז ולהתאמץ בקיום חיים דתיים. הקטע המצחיק, שהוא חרדי ואני דתיה מתונה אבל הוא זה שחיזר במרץ והתחיל את הקטע הפיזי בלי להתבלבל. אף פעם לא שכבנו, אבל עשינו כמובן הכל חוץ. זה סיפור ארוך, אקצר ואומר שחזרתי לארץ, לא היה שמח ממנו שעכשיו אני קרובה אליו. שנינו מאזור מרכז, אני לתומי חשבתי שכשנהיה קרובים בטוח הכל יתפוגג כי הקסם יילך אבל טעיתי, הקשר רק התעצם. מעולם לא התקרבתי לגבר כמו שהתקרבתי אליו,אני סגורה ביום יום. ותבינו, יש לי בעל מהמם, חתיך, צעיר ממני בהרבה שנים שמעריץ אותי, מכרכר סביבי, כל היום רק מנשק ומחבק אותי. הבחור אפילו לא נראה טוב, אבל הוא משהו אחר, משהו שלא היכרתי. הקשר תמיד בעליות ומורדות, רוב הפרידות מגיעות ממני, לפעמים ממנו. עכשיו שוב פרידה. אין לי מושג איך נכנסתי לכל הסחרחרה הזאת בלי ששמתי לב, אני מחזיקה מעצמי חזקה עם מצפון,איתו אני מאבדת את הראש ועושה שטויות, כמו לקחת חצי יום חופש עבודה כדי להיות איתו, מכניסה אותו הביתה כשבעלי נוסע, מסתכלת על אשתו ברשתות חברתיות... ואני לא מבינה מה קורה עם עצמי. אני אחת עם שליטה עצמית, מאופקת, היו לי עסקים בעולם, לא חסר לי, אני משפחתית ואוהבת, ומאוד מעריכה את בעלי (הוא חילוני ומקבל את חיי הדת שנכפו עליו וזורם עם הכל מרוב אהבתו אלי). יש עוד לספר, אבל לא אשעמם אתכם.
מרגיש ככ טוב לפרוק, אני לא בנאדם רע, באמת, אני משתדלת לשאוף לטוב. אז למה פעם אחר פעם אני פוגעת בבעלי ובאשתו של הבחור שלא עשו לי כלום?? ואיך זה שבראש אני מבינה שזה הבל הבלים ובפועל ככ קשה לי בלעדיו???
כל מילה או עצה טובה תתקבל בברכה. ...Re: מנסה להתנתק ממאהב שהפך את עולמי ומנסה לחזור למציאות שמש
08 יולי 2019, 15:18
Re: . עופר
08 יולי 2019, 18:41
Re: . יוסי
08 יולי 2019, 20:15
מאבק בין הייצר לבין ההגיון, נחשי מי מנצח? דורית כהן
14 יולי 2019, 13:21

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]