שוקלת להתגרש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שוקלת להתגרש

הודעהעל ידי אני » 28 יולי 2019, 10:44

שלום לכולם.
אשמח לקבל עזרה ועצות מניסיונכם.
אני בת 35 נשואה כבר 6 שנים + 2 ילדים קטנים.
לצערי אני שוקלת כבר תקופה מאוד ארוכה להתגרש.
בעלי סה"כ בחור טוב אך אני לא מרגישה שהוא החבר לחיים.
בעלי כל דבר קטן שאנחנו עושים הוא מייד מדווח להורים שלו. אני מדברת על דברים ממש קטנים. זה מאוד פוגע בי כאישה שפרטיותה ופרטיות המשפחה ובעיקר הילדים חשובה לה. דיברתי איתו על כך מספר פעמים, אך אנני רואה שיפור. אני מרגישה שאני לא אוהבת אותו. אין בינינו הרבה חיבה ומגע חוץ מיחסי אישות מידי פעם ולכן לא יודעת כמה טיפול יעזור לנו. גם הוא אמר לי בזמן מריבה שהוא לא מלקק דבש בנישואים האלה דיברנו על גירושים אבל בזמן מריבה לא יודעת כמה רציני הוא היה. אני יודעת שמצידו הוא אף פעם לא יתגרש. אני יודעת שהוא לא ילך לטיפול. היו לנו מריבות שכבר יצאו לדעתי מפרופורציות ממש ואני לא חושבת שזה נאות. ברור שלכל זוג יש קשיים ומריבות והייתי בחיי עם קשרים ארוכים עם גברים אני יודעת מזה מריבות אך למדרגות שפל כאלה לא הגעתי עם אף אחד. אני מרגישה שאני מאוד עצבנית ועצובה. אין לי פרנסה כבר הרבה שנים וגם בעלי לא עבד תקופה מאוד ארוכה. אני מרגישה שאני נשארת בחיי הנישואים ללא כל מטרה. נשארת בגלל פחד לא למצוא זוגיות חדשה ובגלל מצב כלכלי. אני רואה אנשים נשואים גם כאלו שהם בפרק ב' אבל מאושרים. אני לא חושבת שאני מאושרת. אין פרנסה, אין אהבה, אין חבר לחיים. יש זוגות שמתמודדים עם דברים יותר קשיים אך הם ביחד!!! וזה ההבדל. הם שם אחד בשביל השני. ואצלנו זה רק ביקורת. יש דברים שטותיים שאני מפחדת לספר לבעלי כי הוא ביקורתי. אין לי חברות, אין לי עם מי לדבר ולשתף אני מרגישה תקועה בחיים מכל הבחינות. מעולם לא הייתי בעזרה מקצועית. מצד אחד מרגישה תקועה, לא מאושרת בלי חבר לחיים בלי אהבה אמיתית מצד שני מפחדת להתגרש מבחינה כלכלית וגם מכישלון של לא למצוא בן זוג חדש. אני אדם שלא לוקח סיכונים בחיים. ולהתגרש מבחינתי זה סיכון. אני מודעת לכך שאני כבר בת 35 עם 2 ילדים קטנים. לא יודעת מי יהיה מוכן להיות איתי. מצד אחד מפחדת להתגרש ומצד שני מפחדת שיעבור הזמן מהר החיים חולפים ואני אצטער. אשמח לכל עצה שיש. תודה.

שוקלת להתגרש אני
28 יולי 2019, 10:44
Re: תשכחי מזה - הפחד שלך הוא מאוד נכון חן.פ
31 יולי 2019, 04:09
Re: אל תפחדי מכלום, פחד זה דמיון שלנו.הוא לא אמיתי. שמש
04 אוגוסט 2019, 05:32
שינוי בסיסי בגישה שלך!! דורית כהן
04 אוגוסט 2019, 07:29

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]