דייטים לאחר זוגיות ארוכה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

דייטים לאחר זוגיות ארוכה

הודעהעל ידי מישהו » 05 אוגוסט 2019, 09:34

זה אומנם לא קשור לבעיה בזוגיות, אך לא מצאתי פורום אחר שמתאים.
אני רווק בן 36, אני כמעט כשנה אחרי זוגיות ארוכה (של 5 שנים), וכבר כמה חודשים שאני מנסה להמשיך הלאה, נרשמתי לאתרי הכריות אפליקציות וכדומה. לא יודע אולי כל העולם השתנה בחמש שנים האחרונות אבל אני כנראה נורא גרוע בזה.. לא מצליח לזרום לי שם.
אני נראה די טוב, מתאמן, איש שיחה, עובד בעבודה יוקרתית ודי מכניסה, באמת רוצה כבר להתמסד כבר עברתי את הצורך בהתהוללות ורווקות, באמת אני מקבל לא מעט פניות, מספרי טלפון ואפילו שיחות הטלפון נורא זורמות.. וזה מגיע לדייט בהמון ציפיות הדדיות.

הבעיה שלי זה בדייטים עצמם אני פשוט נלחץ. יודע שיש כאלה שיותר קל להם וזורם שם.. אבל לי זה מרגיש לא טבעי, מוצא את עצמי מחפש מה לומר ומה לשאול, ובכללי מרגיש שזה מבחן ולא משהו מהנה. וכנראה שאני משדר את זה כי לרוב אני מקבל תשובות שהיה נחמד אבל לא הרגשתי כימיה ומאחלות לי בהצלחה בחיים. כן היו דייטים שהצליחו והתפתחו למערכות יחסים אבל בודדים..
והיו לי לא מעט מערכות יחסים בעבר של שנים, גם גרתי עם בנות זוג.. אז זה לא שאני לא יודע לדבר עם נשים או לעשות רושם.
אבל אני כבר מתחיל להילחץ מהדבר הזה בגלל שאני כבר לא ילד וכל חבריי כבר נשואים עם ילדים ותמיד שואלים אותי מה קורה איתי. מרגיש שנכנסתי ללופ שאני לא רואה דרך לצאת ממנו.
תודה על הייעוץ!

דייטים לאחר זוגיות ארוכה מישהו
05 אוגוסט 2019, 09:34
Re: דייטים אור
05 אוגוסט 2019, 09:48
Re: יש מצב שאתה צודק הקורי
06 אוגוסט 2019, 15:35
תהיה אותנטי דורית כהן
11 אוגוסט 2019, 06:44

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]