מבקשת לפרוק ולקבל עצה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

עלייך לבחון - בייעוץ אישי - מה העתיד הזוגי הנכון לך

הודעהעל ידי דורית כהן » 12 אוגוסט 2019, 13:39

אבודה יקרה, נראה לי שמערכת היחסים שניהלת עם השכן היוותה עבורך סוג של כרטיס יציאה מן הזוגיות שלך. מה הכוונה? כאשר את ראוה שאת יכולה לקבל את הצרכים הרגשיים והגופניים שלך מגבר, וזה לא בעלך - זה מחדד לך את הצורך שלך להיפרד מבעלך ולקבל שהזוגיות שלכם לא עובדת. 
אמנם את כותבת שהייתם לאחרונה בטיפול ובעלך "מתאמץ לחדש הכל". אבל כאשר את, מבחינה רגשית, התחברת לאותו שכן והתמכרת אליו ומשתוקקת אליו (ונוטה גם לחזור אליו אחרי כל פרידה) - זה לדעתי מבליט את הסיכוי הקטן מדי של הצלחת שיקום הזוגיות שלך. 
כי כתבת על יותר מדי תחומים שלא עובדים עם בעלך. גם בלי שום קשר לבגידה שלך. הפער הדתי, חוסר היכולת שלו לתת לך את הצרכים הרגשיים שלך וחוסר המדיכה והרגש שלך כלפיו מזה שנים. 

התחתנת מאד צעירה, את רק בת 29! העובדה שלא היית מאוהבת בו בהתחלה מעידה עך כך שמאד רצית להתחתן, אולי רצית להתרחק מן הבית בו גדלת, ומאד יתכן שהתחתנת מהסיבות הלא נכונות.

היום את יודעת הרבה יותר למה את זקוקה לעומת מה שידעת כאשר התחתנתם. תחשבי על העתיד שלך, תחשבי קדימה, לא אחורה. 
אינך חייבת לדווח על הבגידה, בייחוד משום שהוא עלול מאד להשתמש בכך נגדך כפי שתיארת את "הגישה הפרימיטיבית" שלו. אני מציעה לך לפנות לבד לייעוץ אישי על מנת לעזור לך לקבל את ההחלטה האישית הנכונה ביותר עבור עצמך. בלי שום קשר לאותו שכן. אותו שכן פשוט יש לו תפקיד בחיים שלך - לסמן לך שיש דברים אחרים שאפשריים בחיים שלך. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580מבקשת לפרוק ולקבל עצה אבודה
06 אוגוסט 2019, 18:20
Re: שלום אבודה אלון
07 אוגוסט 2019, 20:25
עלייך לבחון - בייעוץ אישי - מה העתיד הזוגי הנכון לך דורית כהן
12 אוגוסט 2019, 13:39

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]