אני ממש אובדת עצות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אני ממש אובדת עצות

הודעהעל ידי מבולבלת » 18 אוגוסט 2019, 16:12

בדרך לא דרך גיליתי שבעלי שאנו נשואים כ15 שנה ויש לנו ילדים גדולים כבר-  פתח פרופילים באתרי בגידות והכרויות.... ביקשתי ממנו שיעזוב את הבית לחודש כדי שנבין יחסנו לאן... הוא אמר שהוא פתח זאת מתוך שעמום, אך לאחר שעזב את הבית הוא הבטיח שיעשה הכל כדי שאסלח לו ויחזור הביתה. אך כנראה כשהיה לבד החליט אחרת והפעיל את הפרופילים... ומה שגיליתי היה הודעות דוחות בוטות ומגעילות... הוא לא הגיע לידי פגישה מעשית. אך מעבר לכך עשה הכל כדי להגיע לסיפוק דרך ההודעות...
ואני ממש מבולבלת... כי אני מבינה שמגיע לי יותר. אך אלו שנים שלמות שפשוט נגמרות... בעלי בוכה כל היום שהוא אוהב אותי ואני יודעת שהוא אוהב... אבל החיפוש אחרי ריגושים מאוד גבוה אצלו.... ובלי קשר אני רק חושבת על ההודעות והוא פשוט דוחה אותי ואני לא חושבת שזה משהו נסלח.... איך מתקדמים פה.
זאת כבר פעם שלישית בתוך חיי הזוגיות שהוא בוגד באמון במבחינה מינית. אפעם לא הגיע לידי מעשה אך לפני שנתיים גיליתי שיש לו פאלפון נוסף ששימש אותו לפלרטוטים והודעות סקס ועוד....
מאוד קשה לי ההחלטה והבלבול הוא עצום כי בעצם הילדים לא יודעים מכלום ומה אומרים ומה עושים.
אשמח למענה מהיר
תודה

אני ממש אובדת עצות מבולבלת
18 אוגוסט 2019, 16:12
עלייך לבדוק גם את עצמך ואת היחס שלך למיניות המשותפת דורית כהן
22 אוגוסט 2019, 03:40
Re: מבולבלת
27 אוגוסט 2019, 13:04
במשבר זוגי תמיד יש שניים שאחראים דורית כהן
28 אוגוסט 2019, 05:27

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר