עמוד 1 מתוך 1

מתחילה להתרחק

הודעהפורסם: 23 אוגוסט 2019, 11:57
על ידי מבולבלת מאוד
שלום, אני ובן זוגי ביחד כבר שנה וחצי עוד מעט.
הזוגיות שלנו בעיקרון מאוד טובה ,אנחנו מדברים על הכל ועל כל דבר שיושב. הוא בן זוג מושלם מבחינתי הוא אכפתי, מפנק, אוהב ומקשיב. האהבה שלנו הדדית מאוד אחד כלפי השניה.
,נוסף על כך, מעולם לא היו לנו בעיות במיטה ותמיד הסקס ביננו היה מדהים וטוב.
רק שלאחרונה קוראת אצלי תפנית מסויימת.
הבן זוג שלי מאז ומתמיד היה קצת קיטצ'י ומאוד אוהב להראות את זה ולהפגין חיבה.. פעם הייתי ממש מתלהבת ואוהבת את זה אבל לאחרונה זה פשוט דוחה אותי וגורם לי לקחת מה צעדים אחורה. הוא שם לב לזה, הוא רואה על השפת גוף שלי שאני מרוחקת יותר. אני מנסה להסביר לו שזה מרחיק ונסיתי להסביר הכל אבל אני עדיין לא מבינה מאיפה זה נובע וזה ממשיך להציק. אז יצא ולא שכבנו כבר כמה שבועות (בהתחשב לכך שאנחנו נפגשים אחת לכמה ימים)
בנוסף , התחיל לי קשר לאחרונה עם בחור מהעבודה, בנתיים ידידותי לגמריי אך אנחנו רואים סדרה ביחד ומתאמנים ביחד אבל אין ביננו איזה משהו מיני..אנחנו כמו איזה 2 חברים בנים.
הבן זוג שלי ממש מקנא וזה מובן, אבל אני לא יכולה להשתלט על העצבים שלי שהוא מעיר לי על זה.אני מרגישה פשוט רע עם עצמי ואני לא יודעת מה אני אמורה לעשות כשאני מרגישה שהחשק שלי נעלם בזוגיות בלי סיבה. כי הסקס באמת מדהים.ואני אוהבת את מי שהוא

עליכם להתמודד עכשו עם 3 גורמים:

הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2019, 07:11
על ידי דורית כהן
מבולבלת יקרה, יש לי הרגשה שהתשוקה המינית שלך ירדה אולי מכמה סיבות גם יחד:
1. הקשר הטוב שהחל עם הידיד שיתכן שכבר משפיע עליך מבחינה רגשית וכן חדר לך ללב אפילו "שאין איזה משהו מיני" - מאד יתכן שיש כבר משיכה ופנטזיות וזה מרחיק אותך מבן הזוג שלך
2. המחוות הקיטשיות של בן הזוג שלך שכבר מעצבנות אותך ומרחיקות אותך ממנו
3. העובדה שהוא דורש ממך דרישות ומעיר לך הערות שפוגעות בתחושת החופש שלך. אף אחד לא אוהב שמעמידים אותו במקום עם הערות ביקורתיות ואומרים לו מה מותר ומה אסור לו לעשות. זה גורם לתחושה של שליטה וקורה הרבה שזה מוליד כעס, ובעקבות הכעס יורדת התשוקה המינית. 

אז עליכם להתמודד עם 3 הגורמים הללו. את צריכה להיות כנה עם עצמך לגבי הבחור החדש הזה, האם יש בו משהו שמרגש אותך ואולי בכל זאת התאהבת בו, או שזה לא רציני והוא נכנס לחייך על מנת ליצור בינך ולבין בן הזוג שלך "שדה קרב" שעליו נבחנת מידת השתלטנות שלו עליך. החוכמה היא להגיע למערכת יחסים לא כוחנית ותובענית אלא קשובה ומתחשבת. כלומר שהוא לא יצטרך לדרוש ממך למשל להתנתק מאותו בחור אלא שאת בעצמך תבחרי אם את עושה זאת מתוך אהבה ודאגה לשלומו של בן הזוג.
במקביל יהיה עליו להבין שהמחוות הקיטשיות שלו - אולי משהו שהוא תמיד הרגיש שזה הייחוד שלו שהוא טוב בזה - לך זה מרגיש מוגזם וזה אפילו דוחה אותך. שיבחר מה לעשות עם זה. לא בתור כניעה או ויתור אלא בתור התחשבות בך.