אבודה בקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אבודה בקשר

הודעהעל ידי קרן » 24 אוגוסט 2019, 21:42

שלום,
אתחיל דווקא מסוף הסיפור,
אני וחבר שלי כבר חצי שנה ביחד, שבוע שעבר אמר שלצערו אינו מרגיש כלפי כלום אבל יש בי את כל מה שהוא רוצה והוא רוצה שהקשר ביננו יצליח ושיום אחד הוא חושב שירגיש כלפי משהו...
הקשר שלנו לא היה "ורוד" כבר מההתחלה. כברבתחילת הקשר לא הרגשתי הכי מחוזרת מצדו והוא לא יזם הרבה קשר ופגישות ( אם כי כן נפגשו לפחות אחת לשבןע ולרב גם פעמיים) אבל איכשהו הקשר החזיק וכן נהיה אינטנסיבי ונורמלי .
לאחר חודשיים של קשר , הוא הודה שאינו מאוהב בי וזה מאוד כאב לי אבל הוא הרגיע אותי שהוא מבין שרגש ההתאהבות אינו באמת חשוב לקשר ושאין לו בעיה שהוא לא מרגיש את זה .
לפני שבוע הוא טס לחו"ל לתוכנית חילופי סטונדטים וישהה שם חודשיים , בעקרון החלטנן להישאר ביחד בתקופה הזו למרות הקושי אבל לאחר שאמר לי שהוא לא מרגיש כלפי כלום אני כבר לא יודעת אם לחכות לו.
נראה לי חשוב לציין שאמר לי שאף פעם לא אהב /התאהב במישהי ועכשיו זה הקשר הכי ארוך שלו

אבודה בקשר קרן
24 אוגוסט 2019, 21:42
זה יכול להתפתח לאהבה בטווח הרחוק דורית כהן
28 אוגוסט 2019, 07:22
Re: קרן
28 אוגוסט 2019, 20:38

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]