התמודדות עם פרידה ורצון לחזור

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 30 אוגוסט 2019, 11:43

נעם יקרה, לא ציינת בת כמה את?
הייתם בקשר שאולי התאים בהתחלה, אבל לאחר מכן כבר לא, וייתכן שבאמת נוצר דפוס יחסים לא בריא. מישהו מכם היה צריך להיות חזק מספיק כדי לסיים את זה, וזה היה הוא.
זה מאוד קשה להיפרד, כמובן שקשה לך, שברון לב זה דבר קשה. אבל זה גם זמני, זה עובר.
ברור מתיאורך שאם תמשיכי לנסות ליצור קשר את רק תרחיקי אותו יותר. אז זאת לא אופציה. גם ברור מתיאורך שהקשר היה צריך להסתיים - ולכן מוטב שתתרחקי ממנו בזמן הקרוב גם מסיבה זו.
הוא היה קשוב אלייך כיוון שהוא דאג לך והוא לא נהנה לראות אותך נפגעת. אך ברגע שהבין שזה לא עוזר לך, הוא נהיה יותר אסרטיבי בחיתוך הקשר.
אולי בעוד כמה שבועות, מזווית ראיה רגועה יותר, תוכלו לדבר ולסגור קצוות, אבל אני ממש לא חושבת שאת צריכה לחכות לו, כיוון שאת רק תיפגעי עוד יותר.
תעשי כל מה שאת יכולה כדי להתגבר ולעבור עוד יום ועוד יום, עד שהכאב ייעלם. אם הראש שלך לא פנוי לשומדבר אחר, תעשי בכאילו. תעסיקי את עצמך וזה יעבור. תתייחסי לעצמך בסטנדרטים שמגיעים לך, תעשי רק טוב לעצמך, וההחלמה תגיע במהרה.
במקביל, נסי באמת לפנות לייעוץ, כדי לעבוד על דברים שאולי גרמו לך להתמודדות לא טובה בקשר הזה, כדי שכאשר יגיע הבחור הבא... לא תחזרי על אותם דפוסים. בהצלחההתמודדות עם פרידה ורצון לחזור נעם
30 אוגוסט 2019, 11:25
Re: עדי שם בדוי
30 אוגוסט 2019, 11:43
Re: נעם
04 ספטמבר 2019, 19:15
Re: מישהי
04 ספטמבר 2019, 20:31

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]