זוגיות לא מספקת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זוגיות לא מספקת

הודעהעל ידי בת אל 33 » 30 אוגוסט 2019, 15:23

שלום ,
אני בת 33 נשואה לגבר בן 36 נשואים פחות משנה ואנחנו שנה וחצי ביחד....
היחסים שלנו מרגישים לא מספקים יוצר מבחינתי ... אולי עשיתי טעות בבחירת הבן זוג אנחנו רבים ללא סוף בעיקר בגללי ובגלל חוסר הסיפוק שלי מהקשר... בעלי עובד שעות ומרובות ואני לא מצליחה ליצור איתו שום חיבור או קרבה אמיתית... מרוב הרצון שלי והתלונות ביקורות זה גרם לו להתרחק ממני ולפחד ממני ... הוא מרגיש עם עצמו שהוא לא גברי שאני מסרסת אותו ושהוא אפס שלא יכול לעשות את אישתו מאושרת .... לפעמים אני מרגישה שזה באמת ככה שהוא לא יכול לעשות אותי מאושרת ... מבחינת מיניות אני מאוד מתוסכלת לא נהנית כמעט בכלל הוא לא משקיע וגם אין לו כוח להשקיע רוצה סקס מהיר ושלום... ואם גם את זה לא מקבל הוא יספק את עצמו לבד... 
אנחנו מנסים להיכנס להריון ובזמן שהייתי בביוץ והייתי איתו בבית נכנס לשירותים וסיפק את עצמו כששאלתי למה ? וכמובן שנפגעתי קשות ... אמר שפשוט היה בא לו והרגיש שלי אין חשק... (לדעתי פשוט אין לו כוח ולא נהנה איתי ) אני אדם מאוד פתוח ומאוד רוצה להנות ממיניות ומאהבה וליצור קשר חברי ... מה שאצלו הוא מסתפק ברמה בינונית ביותר וגם אמר לי את זה שהוא אדם כזה שמסתפק במועט....
אשמח לעצות...
אני לא רוצה להתגרש גם בגלל הגיל וגם לצערי חוויתי כבר גירושים ... ( אין לנו ילדים).

זוגיות לא מספקת בת אל 33
30 אוגוסט 2019, 15:23
Re: בת אל
04 ספטמבר 2019, 18:54
פעולות יומיומיות שבונות אהבה דורית כהן
06 ספטמבר 2019, 03:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]