קושי לסמוך על בן הזוג

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי הייתי שם.. » 02 ספטמבר 2019, 15:02

היי,

את לא תאהבי את מה שאני כותבת לך, אבל ממקום הכי אמיתי. הייתי בקשר כזהה בדיוק. הייתי נאיבית ונתתי צ'אנס, האמנתי שיכול להיות שינוי..
זה התחיל בסימנים בדיוק כאלה, כמו שכתבת, שקרים קטנים וכביכול לא משמעותיים. לאט לאט גיליתי עוד ועוד, הייתי בחרדות נוראיות בקשר הזה. הרגשתי שאני כל הזמן בלחץ. היו סימנים שהוא מסתיר דברים, הוא טען מצידו שאני יותר מדי בודקת אותו. כל הזמן תירץ והמציא שזה סתם..
תקשיבי לעצמך! כשבחורה חושדת היא לא חושדת סתם. לטובתך- אל תתני לעצמך לעבור את מסכת העינויין הזאת..אני יודעת שזה קשה, ולקבל עצות מכל העולם לא תמיד עוזר. אני הייתי צריכה לעבור את כל אלה בעצמי למרות שכולם מסביב אמרו לי לחתוך ופשוט לא הקשבתי כי האמנתי שזה יכול להשתנות.. אבל זה לא!
בן אדם שמשקר לך- ימשיך לשקר! קשר בלי אמון זה קשר שנועד לכשלון! כתבתי פה הודעה בפורום הזה ממש בעצמי, כמעט זהה לשלך לפני שנתיים, וכולם כתבו לי בדיוק את מה שאני כותבת לך.. בסוף חוויתי את זה על בשרי.
אם מעניין אותך לדעת - בסוף גיליתי שבזמן שיצאנו הוא לא הפסיק להתחיל עם בחורות אקראיות בפייסבוק.. ועוד כמה דברים נוראיים שגרמו לי להכנס לדכאון עמוק. הוא לא הפסיק לשקר לי, בגד בי, הסתיר..התנצל, התחנן שנחזור וחזר על אותה פעולה.
תרחיקי את עצמך ממנו!

קושי לסמוך על בן הזוג הדר
31 אוגוסט 2019, 23:48
Re: מלאת אהבה
01 ספטמבר 2019, 11:48
Re: הייתי שם..
02 ספטמבר 2019, 15:02
Re: חשבתי על זה רבות הדר
03 ספטמבר 2019, 11:54

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]