אבודה בקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אבודה בקשר

הודעהעל ידי ענבל » 06 ספטמבר 2019, 08:11

שלום,
אני נשואה 3 שנים לגבר שאינו בשל או יודע לחיות בזוגיות, אינו תקשורתי (הוא מודה בזה) ויש לנו שני ילדים קטנים.
הוא אבא טוב ועוזר בבית אבל פרט לכך אינו מפנק, מתעניין בי או רומנטיקן. רוב הזמן הוא עסוק בטלפון שלו.
יכול לקבוע מראש עם חברים אבל כשאני מציעה בילוי זוגי או סקס הוא מתחמק, טוען שעייף וכו'.
זה ממש פוגע! אציין שאני נראית טוב, לעיתים מחוזרת ויודעת להכיל, להעניק ולפנק אך כשהוא מתנהג ככה בקרירות, 
הרגש שהיה לי פעם כלפיו הופך לטינה, תסכול ועצב. כשאנחנו כבר שוכבים זה מאוד טכני.הוא גומר וזהו, לא טורח לספק אותי. 
עם הזמן המשיכה שלי כלפיו נעלמה. אני ממשיכה להתגנדר ולטפח את עצמי ולו כדי להרגיש נשית וסקסית גם אם הוא לא רואה את זה.
כשהצעתי טיפול זוגי בעבר והשבוע הוא התחמק וטען שהכל בסדר בינינו. אני מתוסכלת מאוד ותוהה אם יש מה להציל בקשר.
אני חושדת שיש לו מישהי אחרת והמחשבות לא מרפות. אני תוהה אם גם אני צריכה למצוא לעצמי מאהב או חבר טוב באופן גלוי כי אני לא רוצה להסתיר. אני לא מאושרת ולא מסופקת בנישואים האלו. מה לעשות???

אבודה בקשר ענבל
06 ספטמבר 2019, 08:11
Re: תשובה לענבל רונן
07 ספטמבר 2019, 06:16
Re: תודה על תגובתך ענבל
08 ספטמבר 2019, 05:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]