אבודה בקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: תשובה לענבל

הודעהעל ידי רונן » 07 ספטמבר 2019, 06:16

היי
תראי, לפעמים בחיים הכל עניין של תקופות
פה אנחנו נמדדים. לא כשהכל בסדר ובחיים המאושרים לפני הילדים, כשרק התחילה הזוגיות
המצב הכלכלי היה יותר טוב( דאגתם רק לעצמכם ולכיף שלכם) והיום הלוז מוכתב עי הילדים והעבודה, עייפים יותר, רגילים יוצר אחד לשניה

ובקיצור - מה שקרה לכם זה החיים.

אז אפשר להגיד "קשה לי, כואב לי, רע לי" וכמו הרבה אחרות להחליט שיאללה... זה הזמן לבגוד ואז גם להצדיק את זה באלף תירוצים

או להבין שוואלה, באמת, הסיבות לדעיכה בכל מיני תחומים מתרחשות כי הבוס בלבל לו את המוח, הילדים העירו אותו ב5, חם בחוץ, ןבכלל הרבה מההתנהלות נהיית טכנית סביב הבית והילדים.
בוקר טוב- אתם מנהלים עסק שנקרא "המשפחה שלכם"

תמיד יש מה לשפר... ומאמין שכנראה הוא נותן פחות בתחומים שציינת, אבל אני בטוח שהוא נותן יותר בתחומים אחרים

אולי הוא המםרנס הראשי?
אולי הוא זה שמספק לך את האופציה לצאת בשקט בערב עם חברה לקפה לפעמים?
אולי גם לו קשה כרגע?
אולי גם אם נשאל אותו אז בא לו לנסות דברים חדשים בסקס, ולא ככ בא לו שוב רק לגמור מאותו סקס חד גוני( שגם זה בסדר.. בסוף אנחנו לא שחקני פורנו והסקס מגיע לישורת מסויימת)

בקיצור,
המלצתי לך, להתמקד במה שטוב
לנסות לדבר, זה לא בטוח יעבוד, נכון אבל קצת

ולפעמים לתת לבנאדם קצת שקט, זה גם בסדר

בסוף מה שרוצה לומר זה שאין אגדות, נגיד ומחר תמצאי מישהו אחר, עזבי את העניין הרע של גירושים כלכלית, לסביבה, לילדים וכו
בעוד 5 שנים כנראה שתכתבי פה את אותו הפוסט.
תתמקדי במה שטוב. אני בטוח שהוא שם.

בהצלחה

אבודה בקשר ענבל
06 ספטמבר 2019, 08:11
Re: תשובה לענבל רונן
07 ספטמבר 2019, 06:16
Re: תודה על תגובתך ענבל
08 ספטמבר 2019, 05:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים