איןכוחות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

עליך גם לבדוק את עצמך בתור ה"חונך" המיני הראשון שלה

הודעהעל ידי דורית כהן » 09 ספטמבר 2019, 07:58

מיואש יקר, מה שאתה מתאר קורה אצל המון זוגות, לצערי. זה במיוחד קורה אצל נשים צעירות ללא נסיון בסקס. לדעתי אתה צריך לבדוק כאן גם את החלק שלך בכך שהיא לא נהנית מסקס ולא רוצה סקס.
זה הרבה פעמים קורה כאשר האישה לא נהנית מיחסי המין. אולי אינך נוגע בה בדרך שהיא אוהבת. אולי חזק מדי, אולי חלש מדי, אולי אתה ממהר לגעת לה באברים היותר ארוטיים וזה מפריע לה. הרבה נשים מעדיפות שלפני שנוגעים בהן בשדיים ובנרתיק - מלטפים להן את הידיים, את הגב, את הפנים, הרגליים - כי אלו אברים קצת פחות רגישים והגוף שלהם זקוק להתרגלות למגע שלך. אםאתה נוגע מייד בשדיים למשל - זה גירוי חזק מדי ולא נעים לה. וזוהי רק דוגמה. כאשר אישה אינה מנוסה בסקס, היא גם לא יודעת להצביע מה מפריע לה ומה היא כן היתה רוצה, כי היא מתביישת או פשוט אינה מכירה את עצמה.
זה קרוה פחות לנשים שצברו נסיון עם כמה בני זוג, כי אישה מנוסה פשוט לומדת עוד דברים מכל בן זוג, ומתחילה להבין מה נעים לה ומה עושה לה טוב ומה היא לא אוהבת, והיא לומדת לבקש זאת. 
גבר כמוך שיש לו נסיון עם נשים אחרות, עליך לשמש לה בתור "חונך" מיני - ללמד אותה עם המון סבלנות ולהיות מאד קשוב אליה, לעודד אותה לתת לך פידבק חופשי ופתוח כדי שתתפתח ביניכם תקשורת טובה בנושא הזה. 
כמו כן רצוי להיעזר בשיחות עם סקסולוגית, כדי להיכנס יותר לעומק מה מפריע לה. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580איןכוחות מיואש66
07 ספטמבר 2019, 06:21
Re: מישהי
07 ספטמבר 2019, 19:04
עליך גם לבדוק את עצמך בתור ה"חונך" המיני הראשון שלה דורית כהן
09 ספטמבר 2019, 07:58

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים