מנסה לסיים רומן ולא מצליחה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מנסה לסיים רומן ולא מצליחה

הודעהעל ידי שיר » 09 ספטמבר 2019, 12:40

אני בת 43. גרושה.  לפני שנה בערך הכרתי מישהו שמסתובב באותו מעגל חברתי שלי. הוא נשוי כבר 10 שנים עם 3 ילדים קטנים. 
שמונה חודשים דיברנו מהבוקר עד הערב ואפילו בנינו קבוצת חברים שאיפשרה לנו בעצם גם לבלות יחד, מה לא עשינו כדי להיות אחד ליד השניה....חודשים שלמים נרקמה בינינו חברות עמוקה ובעקבותה נוצר מתח מיני מאד גדול (למרות שהשיחות בינינו אף פעם לא היו בעלות אופי מיני) שהלך והתעצם עד שכבר שנינו לא יכולנו לא לעבוד, לא לישון, לא לעשות כלום ברמה כזו שזה התחיל ממש להפריע לנו בחיים. הפתרון היה כמובן להיכנס למיטה לשחרר את זה. ידענו שיקרה אחד מהשניים. או שזה יהיה ממש גרוע ובכלל לא תהיה כימיה בדבר הזה (אפילו לא התנשקנו, לא נגנענו, כלום) או שזה יהיה ממש טוב ואז אנחנו בבעיה כי הוא נשוי. זה היה מאד מתוכנן, קבענו יום, שעה ושנינו ממש התרגשנו. כשהוא נישק אותי לא הרגשתי כלום ואני חושבת שגם הוא לא ממש אבל המשכנו בכל זאת והיה סביר. לא היו זיקוקים ושום דבר לא עף באויר. הגדרנו את זה כחד פעמי והסכמנו שעכשיו סוף סוף אפשר להמשיך כחברים טובים. 
המשכנו לצאת ולבלות במסגרת החבר'ה שלנו ועדיין כל יום שיחות ארוכות. אין לי מושג אייך זה קרה אבל אחרי שבועיים פתאום נהיה לשנינו רצון עז להיות שוב יחד לבד והפעם הזו היה מופלאה. אין לי מילה אחרת לתאר אותה. היינו יחד שעות ארוכות וזה היה מושלם. התחלנו להיפגש בקביעות מעבר למפגשים החברתיים. שנינו אמרנו שאנחנו לא רוצים רומן ואני בכל אופן ממש לא כיוונתי לשם. הוא סיקרן אותי כאדם וכחבר. זה נמשך כבר 4 חודשים ואני יודעת שאני חייבת לסיים את זה. 
לגבי אישתו (ממה שהוא סיפר לי כמובן אז יש לי רק צד אחד) הוא אומר שהיא אוהבת אותו אך לא יודעת להראות אתזה. קרה אליו ואדישה,  לא מעריכה אותו לא משנה מה הוא עושה עבורה, לגבי הסקס הוא צריך לשכנע אותה שתסכים עד שבסוף היא מוכנה (לי זה נשמע הזוי), הוא מאד משתדל מצידו והיא לא עושה שום מאמץ מצידה ונוח לה ככה (הוא מפרנס הוא יפה והם חיים ברמת חיים גבוהה שלבד לא תהיה לה אז אולי זה גם קשור). ממה שהספקתי להכיר מדובר בגבר שבאמת מעוניין לרצות ולא רק אותה. הוא טיפוס שתמיד עוזר לכולם ותמיד שם את האחרים לפניו. הוא אומר שאחרי עשר שנים הוא כבר לא מאמין שמשהו ישתנה אבל לא רוצה עדיין לעזוב כי הילדים עדיין קטנים ומתכנן את זה לעוד 3 שנים בערך. 
אני לא תמימה ואין לי שום כוונה לחכות לו. העניין הוא שאני באמת אוהבת אותו והוא אותי. זו אהבה כזו שכבר לא חושבים שתיקרה בטח לא בגיל הזה. קשה לנו מאד לשחרר. בפעמים שניסינו להתרחק ולא להיות בקשר שנינו ממש חווינו מכאובים גופניים שאני אפילו לא יודעת להסביר. אני יודעת שאני מפסידה המון כל עוד אני במקום הזה שלא לדבר על מה שזה עושה לביטחון העצמי שלי שאני בקשר שצריך להסתיר אותו. 
יש גם בעיה לנתק את זה כי אנחנו כבר קשורים חברתית אז זה אומר שבנוסף לויתור על היחסים מישהו יצטרך לוותר גם על הבילויים כדי שלא ניתקל (רחוק מהעין) ואז מה כבר נשאר? 
אשמח לאיזו תובנה......

מנסה לסיים רומן ולא מצליחה שיר
09 ספטמבר 2019, 12:40
Re: את בטח לא תאמיני אנג'לה
09 ספטמבר 2019, 19:10
Re: שיר
10 ספטמבר 2019, 08:37
Re: לאנג'לה סיוון
10 ספטמבר 2019, 17:11
Re: נבגד
11 ספטמבר 2019, 13:41
Re: לנבגד ( מתנצלת על החפירה) אנג'לה