אני לא מצליחה לקום וללכת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אני לא מצליחה לקום וללכת

הודעהעל ידי אחת » 21 ספטמבר 2019, 19:16

שלום לכם ולכן,
אני כבר תקופה ארוכה ישנה בסלון, זה התחיל מהעובדה שאני קצת נוחרת (באמת קצת ישבתי להאזין להקלטות שעשיתי לעצמי) ולבעלי שינה קלה אז הוא "חייב לישון" ואני מוצאת את עצמי בסלון שזה כמובן לא העניין אלא יתר הריחוק שנוצר במקביל, אין ביננו כל מילות חיבה, אין מגע, אין רכות. הכל מאוד טכני. עכשיו אני באיזו חופשת מחלה ואני לא יכולה לזוז כמה ימים והוא מנסה להתעלם מקיומי. אני מרגישה כל כך לבד בקשר... הוא אומר לי דברים כאלה קשים כמו: "כלבה/נבלה/חולת נפש/ קשת קליטה" ועוד מיני אמירות משפילות כל פעם שאני לא מצייתת לחוקיו (לדוג' נכנסת לחדר שבו הוא נמצא לאחר שעת השינה). כל האמירות האלה שלו מקפיאות אותי ואני כמעט ולא מגיבה גם כדי לא להחמיר את המריבה. אני מרגישה שבפנים אני מתה, איבדתי עניין באיך שאני נראית, עליתי במשקל (מה שכמובן היה עילה להצקות מצידו) וכל מה שאני מנסה להבין זה איך לעזאזל אני תקועה במערכת היחסים הזאת כבר שני עשורים וממאנת להבין את המובן מאליו...
הצילו.

אני לא מצליחה לקום וללכת אחת
21 ספטמבר 2019, 19:16
Re: פשוט תתנהגי איתו כמו שהוא מתנהג ברק
21 ספטמבר 2019, 20:50
Re: לאחת אור
22 ספטמבר 2019, 04:18
Re: . עופר
22 ספטמבר 2019, 09:17
זקוקים לעזרה חיצונית דורית כהן
01 אוקטובר 2019, 03:37

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"