מתוסכלת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מתוסכלת

הודעהעל ידי אני » 22 ספטמבר 2019, 05:21

שלום. אנחנו נשואים כבר כמעט 20 שנה. אני בת 46, והוא בן 47. עד לפני כשלוש שנים הייתי שכירה. לא היה לי הרבה זמן להתעסק עם הנייד, למרות שקיבלתי טלפון משוכלל מהעבודה. לפני שלוש שנים יצאתי לעצמאות, וחלק גדול מהעבודה נעשה דרך המחשב או בנייד- קריאת וכתיבת מאמרים, פוסטים פרסומיים ברשתות החברתיות, מענה ללקוחות, קביעת פגישות ועוד. יוצא מצב שאני כל הזמן עם הנייד.
בעלי טוען שאני מכורה, והיחס שלי כלפיו וכלפי הילדים והבית השתנה לרעה. גם מערכת היחסים שלנו השתנתה כתוצאה מכך. יש הרבה יותר שתיקות ביננו, וכשהוא מרגיש שאני לא שומעת לו, הוא מתכנס לתוך עצמו ומתעלם ממני. זה גורם לי להרגיש בדידות ועצב. בנוסף, יחסי המין ביננו הם ממש לא כמו בעבר. אני מרגישה פגועה וכועסת, ולרוב לא מעוניינת ביחסי מין, מה שגורם לו להיות מתוסכל ועוד יותר להתכנס לתוך עצמו ולשתוק. אז אני מנסה לרצות אותו, רק כדי שהשתיקה וההתעלמות לא תימשך. האמת די נמאס לי מזה. אני רוצה להתנתק מהטלפון, אבל העסק שלי תלוי בו. ניסיתי להקצות זמן, לא בהצלחה יתירה.
אני מרגישה ששורש כל הרע נמצא בטלפון שביד שלי. אשמח לעצה, איך להתנתק מהנייד ולחזור לחיק המשפחה...

מתוסכלת אני
22 ספטמבר 2019, 05:21
Re: כל הכבוד על הכנות ניר
22 ספטמבר 2019, 08:39
שינויים קטנים בכמה גורמים הקשורים לטלפון דורית כהן
01 אוקטובר 2019, 06:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]