מתוסכלת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שינויים קטנים בכמה גורמים הקשורים לטלפון

הודעהעל ידי דורית כהן » 01 אוקטובר 2019, 06:42

אני יקרה, סליחה על העיכוב בתשובה שלי. אין ספק שזה לגמרי לא נעים להסתכל לכיוון של בת הזוג ולראות אותה שקועה לגמרי בטלפון שלה ובכל פעם שבן הזוג רוצה את תשומת ליבה עליו "להפריע" לה. זוהי תופעה שרבים מתלוננים עליה (אני שומעת זאת מהרבה זוגות שמגיעים אלי לייעוץ). זה גם קשור להתמכרות "תיפקודית" - את לא יכולה להפסיק להיצמד לטלפון, וזה פוגע בשאר התיפקודים שהיית רוצה לבצע.
לא מזמן הגיע לידי מאמר שבא לומר שאם משנים אפילו אחוז אחד בהתנהגות - יש לכך השפעה וזה מחולל שינוי בכיוון הרצוי. אני מציעה לך לחלק את ההיצמדות שלך לטלפון לגורמים קטנים: אילו מטרות? מה עוד את עושה בטלפון חוץ מן המטרות הללו? האם את הרבה בפייסבוק גם מעבר לעסק שלך? באילו שעות זה הכי קריטי שתהיי זמינה בטלפון? מול כל גורם שאת בוחנת - תראי מה יקרה אם תפחיתי בכמה אחוזים את ההתנהגות העכשווית. ככל שיהיו יותר גורמים כאלו, ותפחיתי מכל אחד מהם אחוזים בודדים - יהיה לכך אפקט משמעותי יותר.
כמו כן את יכולה לבקש מבעלך להיות שותף לשינוי הזה. לתמוך בך. תשאלי אותו איך הוא חושב שהוא יכול לעזור לך בכך? תחשבי ותבקשי ממנו מה הוא יכול לעזור לך בכך. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

מתוסכלת אני
22 ספטמבר 2019, 05:21
Re: כל הכבוד על הכנות ניר
22 ספטמבר 2019, 08:39
שינויים קטנים בכמה גורמים הקשורים לטלפון דורית כהן
01 אוקטובר 2019, 06:42

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים