2 שאלות/ תובנות מתבקשות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 09 אוקטובר 2019, 15:52

אור... את עוברת את התהליך שלך בהרבה תובנה ואומץ. בשביל עצמך, קחי מזה את השיעורים המלמדים, המצמיחים, תעשי טוב גם לזוגיות שלך, לבעל שלך שאני יכולה לשער כמה סבל מהתקופה ההיא, וגם עכשיו אחרי הגילוי. ומתוך המקום הזה תסלחי לעצמך ותנסי לבנות ולשקם.
גם את שיקרת ורימית, ובתוך הסיפור הזה ברור שגם רימו אותך. זאת הדייסה שבחרת להכניס את הראש שלך אליה ועכשיו אין לך למי להתלונן. לפחות את מודעת לכך.
כמו שאת מתארת שהחבר שלך שיקר לאשתו, כך אני ראיתי אינסוף שקרים ואף יותר מכך, כל מיני ניצולים ורמיות כלפי האישה שבעלי בגד בי איתה.
את לא באמת מכירה אותו ולא יודעת שום דבר אמיתי עליו או על החיים שלו. בעלי שיקר לאותה אישה כמעט על כל דבר. כמובן שעל הרגשות שלו, שקרים שבדיעבד היה קל מאוד להוכיח שלא היו אמת, אבל לא רק. סיפר סיפורים על עצמו (אני הרי מכירה אותו ויודעת בדיוק איפה הוא היה ומה עשה בעשורים האחרונים בחייו), שיקר לגבי איפה הוא נמצא כרגע או היה אתמול ("עם חברים" כשהוא ואני בדייט, "בעבודה" כשאנחנו בסופשבוע רומנטי, "עוזר לילדים בשיעורי בית" - אגב הבחור מהתגובה הקודמת שדיבר על יצירת תמונה של האב המושלם, זה קטע חזק, היו הרבה שטויות כאלה, שלא היו ולא נבראו) ועל הכוונות האמיתיות שלו ומצב הזוגיות שלו ושלי (למשל, לא סיפר כמובן על הסקס שלנו, או מתי שכבנו, או כמה מדהים היה, או על הפעמיים במהלך התקופה הזאת שהוא קבע איתי דייט מאוד רציני וביקש שנילחם על הזוגיות שלנו, שנתייעץ ושנעשה הכל כדי לשפר אותה, שהאהבה שלנו זה לא משהו שאפשר לוותר עליו...).
גם אני ספגתי מנה גדושה של שקרים והסתרות באותה תקופה קשה, כמובן. לא מנהלים בגידה בלי לשקר. אבל ההבדל הוא, שאני מכירה אותו באמת, לכן לא לקח לי יותר מדקה וחצי להבין את זה. את לא יודעת מול מי ומה את מתמודדת, ולא שום דבר אמיתי על מה קורה בבית או על האינטרסים שלו להיות איתך בקשר, ואפילו לא יכולה לדעת אם את היחידה מהצד... יכולות בהחלט להיות עוד.
סיפור שהכותרת שלו היא רמייה, אמרתי.

2 שאלות/ תובנות מתבקשות אצילית
26 ספטמבר 2019, 17:41
Re: לאצילית אור
26 ספטמבר 2019, 18:52
Re: אור אצילית
26 ספטמבר 2019, 20:10
זו התשובה האמיתית היחידה אמת לאמיתה
09 אוקטובר 2019, 11:25
Re: עדי שם בדוי
09 אוקטובר 2019, 14:11
Re: אור