לספר?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לספר?

הודעהעל ידי נעמה » 30 ספטמבר 2019, 08:29

אני בזוגיות שנה, חיים ביחד די מההתחלה. לפני כמה חודשים היה לנו משבר ביחסים ולקחתי כמה ימים מחוץ לבית לחשוב האם זה הקשר הנכון בשבילי.
במהלך הימים האלה נפגשתי עם בחור שאני מאוהבת בו מילדות וגילינו ששנינו מרגישים ככה אחד כלפי השניה ודבר הוביל לדבר ושכבנו.
זה קרה פעם אחת וזה לא יקרה שוב לעולם כי למרות שהוא רוצה ולמרות שזה היה מדהים אני לא מסוגלת לעשות את זה לבן זוג שלי.
כשזה קרה בזמן ההפסקה הזאת ולא ידעתי לאן הקשר הולך ואם בכלל אז זה נתן לי מעין לגיטימציה אבל עכשיו שחזרתי לבן זוגי אני לא מסוגלת על לחשוב לבגוד בו.
הןא הציע לי נישואים ואני מתלבטת האם לספר לו על מה שהיה או להשאיר את זה בתור זיכרון בעבר ולהמשיך בחיים כרגיל מבלי לספר לו?
הרגשות אשמה לא מרפים..

לספר? נעמה
30 ספטמבר 2019, 08:29
Re: חן.פ
30 ספטמבר 2019, 13:39
Re: לא לספר תהל
01 אוקטובר 2019, 04:19
בגדול - לא לספר על סטוץ מסוג זה דורית כהן
01 אוקטובר 2019, 07:27

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים