נשואה קצת מעל שנה ובגדתי בבן זוג שלי.

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בבקשה קראי את התגובה שלי!!!!!

הודעהעל ידי חן.פ » 02 אוקטובר 2019, 11:08

שלום לך,
נשמע שאת מתארת מצוקה עמוקה ביותר,
כזאת שיתכן שכפי שתהל הציעה לך, צריכה התייחסות של איש מקצוע ,רופא , פסיכולוג או עו"ס. אם את חשה דחף לפגוע בעצמך, אני מתחננת בפניך, התקשרי 1201, וספרי על כך למי שתענה לך.

המצוקה שלל מובנת, עשית משהו שמצד אחד הרגיש לך מאוד מנחם באותו הרגע, אבל נוגד את הערכים שלך ואת מה שאת חשה כלפי בעלך. הפער הזה בין המעשה לערכים קורע אותך.
אבל, בשונה מסיפורים אחרים פה, בהם לעניין הרומנטי יש משקל גדול , כאן אני מרגישה בבטן, משהו אחר - שהמצוקה נובעת מתוך מצב שמזכיר דיכאון אמיתי - שיש לו בסיס גופני שאפשר לפתור על ידי טיפול תרופתי נפוץ ולא מפחיד. הדיכאון פוגע ביחסים עם הבעל ועם הסביבה ואז את חשה עצב ומצוקה ואז זה גורם לעוד דיכאון... זה מעגל מרושע שכזה. את מציינת שימוש לא לגמרי תקין באלכוהול - שחורג מהשתייה החברתית עם החברים בסופי שבוע. את מתארת רצון עז לברוח מהכאב שאת חשה - על ידי טיפול תרופתי של שתייה. להגיע שיכורה הביתה ב 7 בבוקר זה לחלוטין לא תקין.
אני לוקחת מאוד ברצינות את המחשבות האובדניות שלך. מצוקתך אמיתית , את סובלת ומגיע לך לקבל טיפול - את לא פושעת בגלל שעשית מעשה של חולשה, כולם טועים ולפעמים טועים הרבה.
אני בטוחה שדורית תוכל לייעץ לך דברים מועילים. אבל בינתיים, אם את חשה שעליך לדבר עם מישהו באופן דחוף , בלי שיפוטיות , עם כל ההבנה אנא אל תהססו והתקשרי ל 1201 , ער"ן עזרה ראשונה נפשית. מבטיחה לך שיבינו אותך , זה הכל סודי ואנונימי בדיוק כמו פה בפורום.
זכרי - את פלא, את אדם חי, שלם, עם כוחות שאת לא מתארת כרגע שיש בך אבל הם קיימים למרות הקושי שאת חווה. האמיני לי ,שדי בקרוב תרגישי אחרת. מחבקת אותך ואני בטוחה שכל אחת כאן מצטרפת לחיבוק.

נשואה קצת מעל שנה ובגדתי בבן זוג שלי. מצוקה
02 אוקטובר 2019, 00:09
Re: מצוקה אור
02 אוקטובר 2019, 03:46
בבקשה קראי את התגובה שלי!!!!! חן.פ
02 אוקטובר 2019, 11:08
Re: .מחזק אותך ומצטרף בחום להמלצה להתקשר לערן 1201 רותם
02 אוקטובר 2019, 14:28
Re: תודה רבה מצוקה
02 אוקטובר 2019, 15:29
בגידה שהיא סימפטום לבעיות אחרות דורית כהן
10 אוקטובר 2019, 03:00