יחסים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

יחסים

הודעהעל ידי ארגמן » 02 אוקטובר 2019, 10:37

היי דורית. נשואה 31 שנה 3 ילדים. הכל טוב.אבל אני רוצה שהבעל שלי יהיה אוהב חבר מצחיק וכזה שמחייך אליי. לא בכפייה בכיף . כמו.. חיכיתי לך. מה איתך. חג שמח. שבת שלום אישי עם שמחה בעיניים. עם רצון לאהוב (לא אישות). אלה החלק החברי. הכל במידה וכיף שיטפח את עצמו שאני למרות ההזנחה שלו אוהבת ורוצה כדי שיהיה משהו כי אם אני לא אז אין כלום. ועוד תחושות נלוות. אם אני שואלת מה שלומך מה קורה. הוא עונה לרוב ברוך השם. אין בעיה תענה כך אבל אני לא חבר לדף גמרא אני אישה לא שכנה אני שלך ואיתך. אבל הוא לא. הוא מתעסק במשהו והולך. לא איתי. האם לכתוב לו. ??תראי הרבה מעמורות של אי הסכמה עברנו. נרגענו. כי ברירה .אבל מה עם אהבה. שנותן שמחת חיים. השאלה האם לכתוב לו.המחיר הוא שהוא יראה את זה לאחיו .כי הוא הראשון אצלו. הוא אומר מספר מדווח מתייעץ מבקש עצה גיבוי על הכל. כלומר חשופים עד העצם. בעבר היו לי יחסים טובים עם אחיו אבל האמון נשבר כשהוא תפס מקום חזק אצל בעלי והם היו שותפים למסכת הקלטות ומ עקב אחריי
מאז חל ריחוק וחוסר אמון גם כלפי בעלי. עד שחיתנו את הבן וקצת התקרבנו קצת אני ובעלי שמתי בצד ואמרתי זה הבעל שלי. אוהב או לו הוא בעלי.והגיס אנחנו לא בקשר .אין שינאה או טינה אבל ריחוק רגשי . אין לי שנאה אישית אבל עדיפות למרחק. כי זה מזכיר לי הכל ומכביד עליי.מה דעתך או לוותר ולחכות לשעת כושר טובה. בסהכ הדברים טובים יחסית אבל אין אהבה של כיף יש שחיקה בלבוש בכסף בחשק בעשייה באנשים בעבודה שלי ועוד.. הוא גם לא מתקשר אלי ..ואם התקשרתי דואג לסיים את השיחה בכל סיבה. ייענו אני לא רוצה אותך לא אוהב אותך אין לי אתך כלום וכל הגשמי הבל הבלים.

יחסים ארגמן
02 אוקטובר 2019, 10:37