מחפשת חיבוק חם

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מחפשת חיבוק חם

הודעהעל ידי רחל » 04 אוקטובר 2019, 20:07

הלכתי לעצמי לאיבוד
איבדתי חשק בחיים, איבדתי את הקול שלי.
בעלי לא מעריך אותי
מדבר אלי כאילו אני זבל
לו אי אפשר לסרב
לי אסור לדבר. להתלונן או לבקש. אני צריכה לסתום כי הוא עובד קשה לסתום כי אני סתם ממורמרת.
אין ביננו אינטימיות, ישנה בסלון. מתגעגעת להרגיש אהובה, מחובקת. כבר 20 שנה איתו, יש לנו 4 ילדים, הקטנה בת חמש. הוא לא מעוניין להתגרש ואם אני מעלה זאת מקבלת כבומרנג החמרה בהתנהגויות הגועליות שלו. בעיקר התעלמויות, הגעה באחור הבייתה לא עוזר עם הילדים ומשאיר אותי לבד ואני קורסת. מפחדת ממנו, אין לי ספק שגירושין ממנו יעלו לי ולילדים בקושי עצום ואין לי כסף לתהליך.
אני מתפללת שישחרר אותי וילך, גם ככה נראה שהוא לא סובל אותי.לטיפול אני אפילו לא מנסה, כבר הייתי בעבר לבד ואפילו ביחד, זה עזר כל עוד שתקתי ולא דיברתי, ברגע שהעזתי לבקש שיעשה משהו בבית המצב חוזר לסורו. בכל מקרה, אני כבר מיואשת ואין לי כל רצון לטפל בקשר הדפוק הזה.
אני עצובה.
אני בודדה.
מרגישה שבזבזתי את שנותי היפות איתו.
זקוקה לחיבוק ואין מי שיוכל להבין.

מחפשת חיבוק חם רחל
04 אוקטובר 2019, 20:07
Re: חיבוק בן עמי
04 אוקטובר 2019, 23:20
Re: רחל
05 אוקטובר 2019, 03:24
Re: רחל אור
05 אוקטובר 2019, 10:20