איך לפתוח ולשתף במשיכה מינית לאחר?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

איך לפתוח ולשתף במשיכה מינית לאחר?

הודעהעל ידי מציאותית » 07 אוקטובר 2019, 21:36

אני ובעלי נשואים הרבה שנים + שלושה ילדים. בשנים בהן הילדים היו קטנים הייתי מאד עסוקה בהם ובמשפחה הגרעינית. עכשיו הכי קטן כבר לא כלכך קטן ואני מוצאת את עצמי משתעממת ומשתוקקת לריגושים. אני מאד אוהבת את בעלי ואת המשפחה שלנו, אבל זה מוכר ולא מרגש כמו קשר בתחילתו.
ואולי בגלל זה אין זה מפתיע שמצאתי את עצמי מפנטזת על חבר טוב שלנו. זה מישהו שאני מבלה איתו הרבה זמן משותף במסגרת בילויים משפחתיים (לא מהעבודה), והאמת שהופתעתי למצוא את עצמי נמשכת אליו ככה בטירוף. אני אפילו לא יודעת אם התחושה היא הדדית.
בעולם אידיאלי הייתי אומרת לבעלי: היי, החבר החמוד הזה שלנו, הוא ממש עושה לי את זה והייתי שמחה לבלות איתו לילה או כמה של תשוקה - תעשה בייביסיטר לילדים בזמן שאני הולכת לבדוק את זה טוב?
זה כמובן לא מציאותי, אבל הייתי שמחה לשמוע מה אולי כן. מה אפשר לומר בלי לפגוע, להעליב, להרוס. ניסיתי לחשוב איך הייתי מרגישה אם הסיטואציה הייתה הפוכה, והתשובה היא שאם הוא היה מתנסח נכון ולא הייתי חוששת לשלמות המשפחה (שיתאהב באחרת ויפרק את המשפחה) אני חושבת שהייתי מפרגנת לו ורוצה שיהיה מבסוט מכל מה שהחיים יכולים להציע.

איך לפתוח ולשתף במשיכה מינית לאחר? מציאותית
07 אוקטובר 2019, 21:36
Re: עדי שם בדוי
07 אוקטובר 2019, 22:17
Re: גבר
08 אוקטובר 2019, 07:40
Re: נישואים פתוחים אור
08 אוקטובר 2019, 12:28
להעריך את החופש שבן הזוג ייתן לך דורית כהן
21 אוקטובר 2019, 16:01

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר