זוגיות מחוץ לנישואין

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זוגיות מחוץ לנישואין

הודעהעל ידי אחד וארבעים » 11 אוקטובר 2019, 00:59

שלום לכולכם אספר כאן בקצרה ואשמח לעצות והכוונה

אני בן 41 נשוי +3 עם אשתי כבר 17 שנים.
בשנתיים האחרונות הזוגיות שלנו היתה במשבר עמוק, בלי מכע בלי אינטימיות בלי התעניינות לפחות מצידה בי וכפי שהודתה בכל פעם בשיחות שערכנו היא פשוט לא שמה לב.
שנינו שכירים עובדים במשרה מלאה אבל אני מתפקד גם כמי שיותר אחראי על הבית והילדים- קניות , בישולים חוגים נקיון ועוד.
המצב הגיע לזה שבשנה האחרונה ממש איבדתי חשק וטעם בזוגיות ופתחתי את העניין מולה. היא מצידה שוב הסכימה לעשות דברים ומאמצים שמחזיקים לפרק זמן קצר מאוד עד שננטשים.

מפה לשם הכרתי בשיחות מישהי במצב דומה צעירה קצת ממני נשואה עם ילדה בהליכי פרידה שמתמשכים בעקבות סידורים כלכליים זה התחיל בהודעות קצת שיחות ולמעשה עם הזמם אנחנו מבוקר עד לילה מתכתבים ומדברים בכל הזדמנות שנקרית.
גם היא בנליכי הפרידה אצלה ואיכשהו הגענוגם לקיום יחסי מין שהיו מענגים מושלמים ומתואמים מבלי לדבר והם רק מתעצמים בכל פעם. על כל זה יוסף אלמנט המשיכה וממש התאהבות.
הפכנו לאוזן קשבת ועצה חולקים הכל מדברים אפילו קניות לבית מתנות ליברים ספרים וציוד לילדים.. הכל
מתעניינים בכל מה שעובר וקורה לשני מה שבעצם בכל מערכת זוגית צריך שיקרה.

מבחינת הבית אני עדיין מתפקד הכל כרגיל... ׳סופר אבא׳ עזרה בשיעורים, בישולים,קניות, ניקיון דואג לאשתי אם לא מרגישה טוב אם צריכה משהו מתענין איך היה היום מקפיד שהכל יההכרגיל, אבל הלב.. הלב כרוך אחריה מי שמחוץ לבית...

אנחנו נפגשים ומקיימים יחסי מין שרק הולכחם ומשתבחים, בבית אין מגע מיני עם האשה כבר מעל שנה (מאז..״מה קרה לך כבר שמתי קרם גוף שלא תחשוב על זה אפילו..״.) וזו היתה שנה שבא לא שכחו שיש לי יומולדת מי שמחוץ לנישואין טרחה ושימחה אותי כל כך ביום ההולדת והשנה בניגוד להרבה שנים קודמות גם אשתי ברכה אותי במזל טוב ( כן, הרבה שנים יום הנולדת שלי נשכח)
אני לא מושלם אני פחות אוהב בילוים בחוץ ואם כבר מעדיף את השקטים שבהם ואני יודע בשיחה שקיימתי עם אשתי ששנינו השתנינו המון והלכנו לכיוונים שונים במהלך 20 השנים שאנו יחד סה״כ

ההאשה מחוץ לנישואין מהממת. תומכת דואגת ואני  אוהב מאוהב מתאהב ונמשך אליה כל כך הגם שהיא רואה כמה אני נקרע ומתייסר ומבקשת פעמים רבות שנסיים כדי שאוכל לחזור לתפקד כרגיל בבית היא לא מאמינה שאני אצליח להתגרש כי אני מרכז הבית ואני זה שלא יכול לוותר עליה

אני לא יודע האם באמת אצליח להתגרש בעיקר מ3 סיבות
1 הילדים.מה יהיה איתם ומה יהיה הקשר ביננו והאם יוכלו לקבל אותי או להשלים איתי ולהיות בקשר.
2 אשתי שאנו יחד משנות נעוריה ופתאום המעשה המכוער הזה שגזל ממנה את שנותיה הטובות ואז נפרדים?!
3 כלכלי. מזונות שיקחו הרבה ממשכורתי ויורידו אותי ואת הילדים ברמת החיים מה גם שבועד שנה מסיימים משכנתא...

בקיצור סליחה על האורך אבל אודה לכל עצה או תובנה הכוונה אפילו ממי מכם שחושב שמעשי מגעילים ושאני חלאה

תודה לכל מי שקרא ולכל מי שיגיב

זוגיות מחוץ לנישואין אחד וארבעים
11 אוקטובר 2019, 00:59
Re: אאא
11 אוקטובר 2019, 10:45
Re: לאאא אור
11 אוקטובר 2019, 16:47
Re: אחד וארבעים
11 אוקטובר 2019, 17:22
Re: .. ניר
12 אוקטובר 2019, 17:52
Re: לניר אחד וארבעים