האקסית רוצה לחזור כידידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

האקסית רוצה לחזור כידידה

הודעהעל ידי דנידין » 22 אוקטובר 2019, 13:20

שנינו בגילאי ה 30 פלוס. היינו בקשר רומנטי מאוד רציני עם המון אהבה, עברנו לגור יחד כעבור חודשיים בלבד.
בהתחלה הכל התנהל מושלם, והזוגיות היתה מעולה ונפלאה. לאחר כמה חודשים היא רמזה כבר שהיא מוכנה להתקדם לנישואין (אמרה משהו בסגנון אם אתה לא תציע אני אציע לך), האמת שגם אני ראיתי את זה קורה ודי רציתי את זה, אך די השתהיתי עם ההצעה. כי מעבר לאותה אהבה באמת גדולה אליה.. היו לה בעיות אמון לא פשוטות. והיתה לה חרדת נטישה שהתבטאה בפחדים תמידיים לגבי כך שמישהי תפתה אותי ותקח אותי ממנה. ובכלל בקנאות לגבי כל בחורה בפייסבוק שלי או בטלפון שלי. זה הגיע לרמה שהייתי צריך לשים סיסמא לטלפון בכדי למנוע מריבות על שום דבר. וזה כמובן עוד יותר הלהיט את כדור השלג שרק תפח ותפח.. עד למריבה מאוד גדולה שהתרחשה אחרי עשרה חודשים ביחד. המילים יצאו מכל פרופורציה אפשרית, קללות איומות. היא ארזה את הדברים יחד עם הוריה ויצאה מהדירה. לאחר יממה שהבינה שהיא נורא הגזימה היא התנצלה ורצתה שנחזור ולא הייתי מוכן לשמוע על זה. היא אפילו היתה מחכה לי מחוץ לבית שעות עד שאגיע מהעבודה כדי לדבר, בסוף התייאשה. לאחר כמה זמן אני זה שרציתי לחזור ואז היא זו שהתעלמה. ואז במשך שנה שלמה כל פעם מישהו מאיתנו יצר קשר בהודעה האשים את השני ושוב החלפנו הודעות אשמה, אמרנו עוד מילים קשות ועוד פעם רבנו ונותק הקשר. במשך השנה ניסיתי להכיר בנות זוג אחרות אבל כמה שזה נשמע מוזר.. עם אף אחת לא הרגשתי אותו רגש ואותה תחושה של "שלמות" כמו שהרגשתי איתה. למרות שהיא דחתה בשנה הזו ניסיון שלי לחידוש קשר עקב כך שהיא חוותה טראומה מהקשר איתי, היא גם תמיד דאגה שהיא לא תיעלם מהתודעה שלי. שהיא ראתה שכבר יותר מידי זמן לא בקשר, היא תמיד מתישהו יצרה קשר עם איזה הודעה של משהו שעבר לה בחיים, ושאלה מה איתי ומה אני עושה אך מעולם לא הודתה שהיא רוצה משהו. לאחרונה שוב חודש הקשר שוב זה הגיע להאשמות הדדיות בנוסע לסיום הזוגיות שלנו. ואז הצעתי לה להפסיק לריב כל הזמן, אם היא יוצרת קשר ולא יכולה לשים אותי מאחוריה וגם אני לא, אז שננסה לחדש את הקשר ללכת לטיפול זוגי ולנסות לבנות מחדש, אחרת שלא תשלח יותר הודעות. היא רשמה מיד שהיא לא תשלח יותר הודעות. ואחרי כמה שעות שוב האשימה אותי בסיום הקשר שלנו. ואז אמרה שזוגיות היא לא מוכנה בשום אופן! אבל לידידות היא אולי מוכנה.
האמת אני לא כל כך יודע מה לעשות.. היא היתה בת זוג שלי לחיים שרצתה להקים איתי משפחה, כלומר זה לא שהיה קשר שלא התאים או היה חסר משהו. פשוט לא ידענו לריב ולא השכלנו ללכת לטיפול לטפל בבעיות שלנו. איך אפשר להיות רק ידידים של מישהי שחשקת בה כל כך, לראות אותה ולא לרצות איתה משהו מיני או רומנטי? אני לא יודע איך היא שלמה עם דבר כזה, האמת שדי משפיל שאקסית מציעה דבר כזה

האקסית רוצה לחזור כידידה דנידין
22 אוקטובר 2019, 13:20
זה לא אתה עם בת הזוג הנצלנית? אחת
23 אוקטובר 2019, 19:11

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים