משיכה מינית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משיכה מינית

הודעהעל ידי Ido » 26 אוקטובר 2019, 14:56

הי לכולם, אני בזוגיות עם אישתי כ8 שנים (חצי מהזמן בנישואים) ולנו ילדה בת שנתיים, הזוגיות העכשווית שלנו מאופיינת בעיקר בחוסר תקשורת ובחוסר משיכה מינית (מצידי), אישתי נמשכת אלי מאד ויוזמת סקס, אני לעומת זאת לא נמשך אליה כלל ואף (לצערי) אני די נגעל ממנה.
בשנתיים שמאז הלידה היא השמינה מאד, כל הנושא של זוגיות בצד ב"hold" וזה קורה בגללה, במודע ומבחירה שלה.
לא דיברתי מעולם על הנושא של אי המשיכה כלפיה כי זה רגיש מאד וברור לי שאם אעשה זאת אקבל קיתונות של בוז, כעס והרבה בכי, כשכן יזמתי וניסיתי להסביר על הנושא השני שהוא הזוגיות שנמצאת אצלה במקום השני, היא הגיבה ב"זו הבחירה שלי, אתה צריך לחכות שהילדה תגדל".
אני לא יודע איך להתקדם מפה, אני בזוגיות ובהורות עם אישה שאני לא מרגיש אליה כבר כלום, שלא רוצה מצידה לשפר את הזוגיות ולא יודעת על חוסר המשיכה שלי כלפיה, אגב - ניסיתי לבקש ללכת לטיפול זוגי והיא לא הסכימה, הלכתי במקום זאת לטיפול נפשי אישי אצל פסיכולוג על מנת ולנסות להבין איפה הבעיות שאני יכול לפתור בכל זה, אך למרות הכל, אין משיכה, אין סקס, אין זוגיות, סתם 2 אנשים שגרים יחד ומגדלים ילדה ביחד.
רע לי, אני מת לצאת מהקשר ולהתגרש, להכיר נשים חדשות, לגור בדירה נפרדת, להיות שוב עצמאי, מצד שני הקשר שלנו היה חזק, יש ילדה משותפת, יש שיקולים כלכליים וכו.
אשמח לעצה

משיכה מינית Ido
26 אוקטובר 2019, 14:56
צריך יהיה לטלטל את הסירה.. דורית כהן
28 אוקטובר 2019, 10:47

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]