שומר אותי על אש קטנה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שומר אותי על אש קטנה

הודעהעל ידי רקפת » 04 נובמבר 2019, 21:20

דורית שלום
אני נמצאת בקשר עם בחור נחמד אדיב מנומס וחכם...לדעתי גם רגיש. כבר בתחילת הקשר לאחר 3 דיטים הוא הפסיק בפתאומיות את הקשר בלי לתת נסבר .ולאחר נתק של חודש הוא יצר איתי ונפגשנו...ושוב לאחר מספר פגישות הוא אמר שזה לא זה ושהוא ישמח שנהיה ידידים...והמשכנו בקשר של אסמסים שהתגלגל לדייים נוספים. בפגישות יש תחושה של סוגיות לכל דבר . פגישות ארוכות,שיחות על דברים חשובים ובאופן כללי יש כבוד הדדי. לאחרונה מתקבל הרושם ששוב אני נמצאת בהמתנה...יש ריחוק מצדו ונראה לי שהמקביל כנראה שהוא יוצא לדייטים...וכל םעם שיש ריחוק אני משערת שככל הנראה הוא בודק קשרים נוספים. אני בדיט 9 הכדול מדהרים בפתיחות והיה נדמה לי שנוצר חיבור רגשי וגם משיכה. בהתחלה היתי מוכנה לתת הזדמנות ולא לפסול מהר מכיוון שאני מתרשמת שהוא אדם טוב ואיכותי..אך הדבר צתחיל לגבור מחיר רגישי ממני...אני גם לא יודעת כיצד הוא רואה את היחסים בנינו. במגשים בנינו בחוץ זה מרגיש כמו קשר זוגי לכל דבר אך יש פעמים שיש נסיגה והוא נעלם ואני מרגישה ריחוק....מה גם שבשלב כזה היתי מצפה להגדרה ברורה יותר של היחסים ועד כה פחדתי משיחת היחסינו לאין?האם יש צורך בה?או פשוט להמשיך לצאת לדייטים?
כיצד להמשיך מפה
אני בת 41 רווקה והוא 44 רווק

שומר אותי על אש קטנה רקפת
04 נובמבר 2019, 21:20
Re: לרקפת שחר
05 נובמבר 2019, 07:42
Re: חן.פ
05 נובמבר 2019, 08:19

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים