זוגיות ופנטזיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זוגיות ופנטזיות

הודעהעל ידי ירון » 20 ינואר 2020, 07:28

אוקיי , אנסה להסביר ולשאול את השאלות הנכונות.
אני ואשתי נשואים 11 שנים , היום עליות ומורדות בדרך אבל הזוגיות שלנו יציבה וטובה.
היום כמה שנים שהאינטימיות לא היתה בשיאה, עברנו טיפול זוגי וכבר שנה המצב מעולה..
הסקס שלנו ממש טוב , נפתחנו להמון דברים חדשים ומרגשים.
בשנה האחרונה בת זוגתי החלה לקרוא המון רומנים אירוטיים.
מידי פעם אני מציץ על מה היא קוראת, בהתחלה לא הפריע לי , זכותה לקרוא מה שבא לה.
אני יכול להגיד שבחצי שנה האחרונה זה הפך למין התמכרות , היא דבוקה לספר בכל רגע פנוי שיש לה.
היא אומרת לי המון פעמים שהיא עייפה והולכת למיטה לקרוא עוד שעתיים. מעדיפה את הספר שלה מלהיות קצת איתי .
לא מחייב שאני רוצה סקס אבל גם לשכב על הספה מחובקים יחד זה זמן איכות.
בספרים האלה הגיבור תמיד מישהו עם כוח , מיליונר , מאפיונר סקסי שרירי דומננטי מאוד.
אני התחלתי אפילו לקנא בספרים , חושש שזה מה שהיא נשמכת אליו , משהו שאני לא יכול לספק לה.
אני אמנם נראה טוב אבל רחוק מלהיות הגבר המאצ'ו הזה שייעיף אותה לשמיים.
מפחד לאבד אותה , מפחד שהפנטזיה תהפוך לאמיתית והיא לא תסתפק בי אלה תחפש הרפתקאות עם גברים דומיננטיים כמו בספרים שלה.

אשמח לשמוע את דעתך , אשמח לשמוע ביקורת עם צריך.
האם אני צריך לשנות את ההתנהגות שלי ? להתנהג יותר בגבריות ?
במיטה אני משתדל להיות יותר דומיננטי , והיא מאוד אוהבת את זה , אמנם זה לא המצב הטבעי שלי , אני לובש סוג של מסיכה אבל אני ייודע שזה מאוד מדליק אותה אז אני עושה את זה בשבילה.

זוגיות ופנטזיות ירון
20 ינואר 2020, 07:28
Re: ירון
21 ינואר 2020, 13:28
Re: לירון אצילית
21 ינואר 2020, 14:05
אני מפנה אותך לבדוק את הדימוי העצמי שלך קודם כל דורית כהן
28 ינואר 2020, 09:09
Re: ירון
29 ינואר 2020, 08:41

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר