משבר בזוגיות בתקופה קצרה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר בזוגיות בתקופה קצרה

הודעהעל ידי נעם א » 28 ינואר 2020, 12:35

היי,אני וחברה שלי כבר כמעט 5 חודשים, אני משוחרר לאחר צבא כבר שנה וחודשיים והיא משתחררת בעוד כשנה..במהלך הזוגיות הכל היה מהר מדי, אחרי חודש כבר ישנה אצלי, הכירה את כל המשפחה ובהתחלה היה ניצוץ אהבה ועם הזמן הניצוץ ירד,המצב היה שנכנסו לקשר מהר מדי בלי להכיר אחד את השניה.היה לנו טוב בתחילת הקשר, אך עם הזמן הקשר דעך (מבחינתי בלבד!)הרגשתי שההתנהגות שלה מעט ילדותית, אך היא מאוד רוצה לשנות ולעבוד על זה.היא מאוד אוהבת אותי, אך מרוב האהבה אני לא מצליח לעכל את הכל ומרגיש דחוק לפינה.ולכן בשלב מסוים כבר הרגשתי חנוק מדי בגרון ואמרתי לה הכל ושאני רוצה להפרד אבל מצד אחד לא הרגשתי שלם עם עצמי ומצד שני כן..לאחר מכן פתאום נהיה לי אוויר בריאות אבל יום אחרי זה כבר התגעגעתי וקצת היה לי קשה והבנתי שזה אולי טעות.אין ספק שכל הקשר היה מהר מדי, ובעצם התחלנו לצאת עוד לפני שבאמת הכרנו אחד את השניה..אני מאוד רוצה לשנות אצלי דברים אבל מצד אחד מרגיש כאילו הרגש נעלם לי ממנה אבל מצד שני אני מאוד דואג ומאוד מתגעגע לדבר איתה כמו פעם.היא מוכנה לעשות הכל שהקשר יצליח, אני קצת חושש שלא ילך לנו טוב, שהיא תיפגע יותר..איך אני יכול להעביר את הרגש הזה של "אני לא רוצה לפגוע בה" או ש"שזה לא ילך לנו" כי אני חושב רק דברים שלילים.. ככה הראש שלי עובדאני רוצה לנסות עוד פעם אחת ואם זה לא יעבוד אז זה כנראה לא זה אבל אני חייב את הדרך להתאמץ ולהבין מה לעשות.לקבל החלטה - כרגע אני מבולבל כבר שבוע ולא מבין את עצמי ולכן גם אף אחד אחר לא מבין אותי..אני נמצא במצב שאני כן מרגיש אליה משהו, לא כמו בעבר..יש דרכים להחזיר את האהבה? איך לעבוד עם עצמי ומה אוכל לעשות עבורה כדי שהכל יעבוד?תודה רבה,נעם

משבר בזוגיות בתקופה קצרה נעם א
28 ינואר 2020, 12:35
התאהבות לעומת אהבה דורית כהן
02 פברואר 2020, 05:28
תודה רבה נעם א
02 פברואר 2020, 07:16

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]