אהבה וקושי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אהבה וקושי

הודעהעל ידי החלטה » 31 ינואר 2020, 13:47

אני בזוגיות כבר 8 חודשים ושניינו אוהבים מאוד... 
אנחנו דואגים להגיד את זה אחד לשני, יחסי המין שלנו מעולים, אנחנו אנשים שיחה אחד של השני. 
אנחנו מדברים על להתקדם בקשה ועבור לגור ביחד. 
אבל תמיד אחרי שאנחנו מבלים ביחד ונראה שאנחנו בנקודה הכי טובה שלנו מגיע רגע של וויכוח אי הסכמות, הרגשה של חוסר הבנה מהצד השני. 
המצב הזה מוביל אותנו ממש לדעיכה כל פעם מחדש... מצליחים להתרומם ושוב. 
לי באופן אישי רוב הזמן אני מרגישה טוב איתו הוא מפרגן, משקיע ושם בשבילי. אבל ברגע אחד הוא יכול לפוצץ לי את כל הבלון ולגרום לי להרגיש מרוחקת, פגועה, עצובה, לחשוב ולשקול האם אני במקום הנכון או שכדאי לי לסיים את זה עכשיו לפני שיהיה יותר קשה. 
אני בת 31 ואין לי זמן למשחקים מבחינתי מערכת יחסים ארוכה עכשיו צריכה להוביל למשפחה, חשוב לי לנסות להבין האם זה נכון להמשיך או לסיים את זה. העלנו את הנושא כבר כמה פעמים והחלטנו שאנחנו רוצים להמשיך ולעבוד קשה בשביל זה... קשה לי מאוד לחשוב על לסיים את הקשר איתו, אבל באותה נשימה אני חוששת שאולי זה טעות לא לעשות את זה.

אשמח לכיוון תודה

אהבה וקושי החלטה
31 ינואר 2020, 13:47
תלוי על מה אתם רבים דורית כהן
02 פברואר 2020, 05:55

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]