קראש

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שימרי נפשך...

הודעהעל ידי דורית כהן » 02 פברואר 2020, 12:03

גלי היקרה, לאחר שקראתי את כל השירשור, מאד בולט לי דבר אחד: לך מאד חשוב לדעת מה הגבר הזה מרגיש כלפייך. כאילו אם גם הוא מרגיש את כל הפרפרים האלו כפי שאת מרגישה, אז כדאי להתקדם איתו ולממש את הפנטזיות שלך.
אני מאד מציעה לך להעביר את הפוקוס שלך אל עצמך. כפי שכולן כתבו לך, גם אני מתרשמת שזהו גבר פלרטטן סידרתי, שפיתח לו טכניקות משלו איך לגרום לנשים לחשוב עליו וליפול לרגליו. הטכניקה הזאת להעליב את בעלך או להעצים את המראה החיצוני של עצמו...
והוא באמת מצליח לגרום לך להתרכז בו!
אם את עוברת אל עצמך, אני חושבת שבעצם מה שחשוב לך זה לדעת שאת מוצאת חן בעיניו. להרגיש "שווה" בעיני ה"גבר של נשים" הזה...
מה דעתך פשוט להכיר בכך שזה מה שחשוב לך, ולראות איך את משיגה את התחושה הזאת במקום אחר, לא אצלו.
הדבר הכי כדאי, בשלב בו את נמצאת, כל עוד לא התקדמת עם זה למימוש כלשהו עם הגבר המסוכן הזה, זה לבוא עם כל זה אל בעלך!
שתפי אותו בתחושותיך, ספרי לו על האיש הזה, בקשי ממנו לא לעשות כלום בנוגע אליו. הודי בפניו כמה נעים לך לדמיין שאולי ההוא גם חושב עליך.
כל אלו הינם רגשות טבעיים ואנושיים שכולנו חווים מידי פעם כלפי בני המין השני.
אולי אפילו גם בעלך חווה דברים דומים...
אני מציעה לראות בכל עוצמת הרגשות שהתעוררו עכשו אצלך איתות שחסרה קצת רומנטיקה וחיזורים והפתעות בקשר הנישואים שלך, ושיחה כזאת עשוייה להעיר מחדש דברים, אפילו אם נדרש אומץ כדי לפתוח אותה.
כל עוד לא עשית צעד ממשי לכיוונו, את יכולה בלב שלם לשתף את בעלך.
זכרי, הפרשיות האלו שכולן משתפות כאן מתחילות עם המון פרפרים ותקוות, וכולן מסתיימות עם המון כאב לב, אשמה, סיכונים ומפחי נפש ממושכים. אל תיכנסי לזה.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

קראש גלי
31 ינואר 2020, 15:04
Re: גלי יקרה.... אייבי
31 ינואר 2020, 15:19
Re: גלי
31 ינואר 2020, 17:16
Re: הייתי טיפשה
01 פברואר 2020, 05:07
Re: גלי