זוגיות עם מחסומים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

זוגיות עם מחסומים

הודעהעל ידי אנונמית 678 » 02 פברואר 2020, 12:43

בתחילת הקשר בן זוגי לא הצליח להגיע לזקפה כששכבנו בטענה שהוא הרגיש חוסר וודאות בקשר - הרגיש שאני לא מספיק מחויבת, לא ראה אותי מספיק בגלל הלימודים ואמר שהוא לא יכול להתאהב ככה הוא צריך שמשהו ישתנה ונפגש יותר. ברגע שהצהרתי ואמרתי לו שאני מתחילה להתאהב בו ואני מחויבת זה היה הסקס הראשון שלנו שעבר חלק ובאמת הייתה לו זקפה ושכבנו מההתחלה ועד הסוף.אחרי שהתחלנו לשכב עוד פעם פעמיים הבנתי שאני רוצה הרבה יותר סקס ממנו, פעמיים שלוש ביום. הייתי נדלקת ממנו בשניה ורוצה והוא לא היה מיני כמוני. לא קרוב אפילו. הרגשתי פחות מושכת.. שאלתי את עצמי שאלות אולי אני מגזימה? והתחלתי להתאפק ופחות ופחות לנסות כי הוא דחה אותי במשך שבוע. אחרי שבוע שהוא דחה סקס שאלתי מה קורה לנו הוא לא הבין מאיפה זה בא הוא יצא החוצה לעשן עצבני ואני ניסיתי להרגיע אותו ללא הצלחה והחלטנו לדחות את השיחה לבוקר. בבוקר הוא סיפר לי שהסיבה שהוא דחה זה כי הוא הסתיר שההורים שלו שמעו אותנו זה הביך אותו כל כך כי זה כבר בת זוג ולא סתם סטוץ וגם שהוא לא מעוניין לעשות סקס יותר מפעם אחת ביום וזה גם מוגזם.לגבי ההורים מבינה לגמרי- האמת לגיטימי .

אמרתי לו שהוא חייב ללמוד לשתף את זה כדי שאני אבין מה לא בסדר ולא נשכב אצלו כל עוד זה גורם לו לאי נוחות, נתקן את המיטה ומה שצריך לפעם הבאה.
הוא אמר לי שהוא מרגיש הבחורה בקשר שזה פעם שניה שאני מדברת על בעיות בסקס והוא מרגיש שהוא לא מספק אותי וזאת תחושה נוראית שמלווה אותו.אני החזקתי לו את היד ואמרתי לו שהוא מספק אותי מאוד ואני ממתנת את עצמי כי אולי אני באמת רוצה יותר מדי, וגם אחרי מה שהוא סיפר על ההורים שלו אני מבינה מאוד ואני לא לוחצת.יום אחרי השיחה הוא הגיע אליי הפעם וישר לקח אותי לחדר ויזם סקס הרגשתי שאני זקוקה להרגיש אותו ואת האנטימיות הזאת איתו אבל לא הצלחתי להגיע אליו מתישהוא האינטימיות נפתחה, ואז נפל לו באמצע . ברמה שכבר לא הרגשתי אותו בתוכי וזה תסכל...אני לא אומרת לו על זה כלום כי אני מרגישה שגם ככה המצב רגיש בטירוףהוא ראה שזה קרה ( שהוא "נפל") ושינה תנוחות עד שזה חזר לעצמו והוא גמר.אני מן הסתם לא גמרתי, הוא לא דאג לזה - שמתי לה שהוא לא אוהב משחק מקדים יותר מדי, המשחק נמשך בדיוק 5 דק כשמתוכם אני יורדת לו  ואז מתחילים העניינים.מרגיש לי שהוא לא יודע להעניק או שהוא לא אוהב מין אוראלי אבל הוא טוען שהוא כן אוהב אבל לא עושה. 
דיברתי איתו על זה הוא אמר שמתחילים העניינים ואחרי שאני יורדת לו כבר בא לו הסקס עצמו וקשה לולהתאפק ולרדת לי לפני הסקס

הוא סיפר לי שבעבר עם בנות בסטוצים היה עומד לו תמיד חזק והוא הצליח להמשיך סקס הרבה זמן והוא לא מכיר את זה שלא עומד לו וזה קרה רק איתייכול להיות שזה מרוב הרצון שלו לספק אותי ולהוכיח אז יש לו חרדת ביצוע?יכול להיות שהוא לא נמשך אליי?יכול להיות שהוא מרגיש כאן משהו פעם ראשונה אמיתי. אין לי מושג זה סתם ספיקולציות. הוא אמר שהוא כן נמשך אליי אבל זה השעות המאוחרות שאנחנו עושים סקס אז הוא מגיע עייף מאוד מהספורט ומכל היום וכבר ב1-2 בלילה אין לו כוח כי אלה היו השעות עד עכשיו שהיינו שוכבים בגלל הלוז שלנו.בהודעה הארוכה הזאת אני כבר יכולה להגיד לך כמה סיבות שעלו.1. בהתחלה החוסר וודאות שעירער אותו בקשר2. המיטה שחורקת ההורים ששמעו- לגיטימי3. עכשיו השעות מאוחרות מדי שאנחנו שוכבים מעדיף שנשכב בערב - טוען שהוא יודע באיזה מאמץ זה כרוך מצידו ואין לו כוח 
מהצד שני מרגיש לי שאני רוצה הרבה יותר סקס. אין בנינו התאמה בקטע הזה
אני מאוד מפנקת ולא מצפה שיפנקו חזרה אבל מתוסכלת מצד אחד שהוא לא חושב על זה לבד
והאינטימיות הזאת שאני משתוקקת לה
זאת שאת יכולה להרגיש הכי חופשייה משוחררת אמוציונלית להגיע למצב של גמירה שאת יכולה לבכות 
אני לא יכולה להרגיש כל כך משוחררת איתו ברמה כזאת
כאלו לא עלינו את המקפצה הזאת 
הסקס הוא עדיין טכני עם כמובן רגש קצת כי אכפת לנו אחד מהשניה
אבל אני לא נסחפת אחרי הסקסעכשיו כשאני קוראת את זה משתקף לי המצב 
אני הייתי בזוגיות של 7 שנים אחרי עם מעבר מגורים של שנה ולפני חתונה וזה נגמר.אני מאוד מנוסה יחסית אליו בזוגיותובגלל זה אני מרגישה כמו המבוגר האחראי בקשר שאני עובדתית מלמדת אותואיך לתקשר, שחשוב לי שהוא ידבר על הדברים הפחות נעימים שנדע שגם לריב צריך לדעת איךעל סקס ופתיחות וכאלה...  עם כל החרא הזה שצף כאן בשיחה יש לנו המון הבנה ומתחילה איזושהיא התאהבות ..תודה על העזרה! מעריכה את זה

זוגיות עם מחסומים אנונמית 678
02 פברואר 2020, 12:43
Re: לא יכול לתת לך תשובה באורך הראוי לקושי אליהו
02 פברואר 2020, 14:52
חרדת ביצוע דורית כהן
05 פברואר 2020, 17:11

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]