התמודדות עם לב שבור- איך לשחרר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התמודדות עם לב שבור- איך לשחרר

הודעהעל ידי אנונימית888 » 02 פברואר 2020, 21:11

לפני כשנה הכרתי את חבר של ידיד שלי( פרט חשוב ומוזר:בעבר יצאנו אני והידיד הזה והקשר לא התקדם לכיוון רומנטי כי הידיד הזה רצה שניהיה יזיזים ולי זה לא התאים באותה תקופה)
מה שמצחיק שאחרי כמה חודשים הכרתי את חבר הזה שלו והייתה לנו משיכה מפגרת. אני והחבר הזה דווקא כן הלכנו לכיוון הזה והפכנו ליזיזים
אבל המילה יזיזים מאוד מכערת את מה שזה היה. זה היה קשר חברי עמוק ורגיש עם אינטמיות וסקס 
הוא היה מסתורי רגיש מופנם אבל גם הסקס שלנו היה לא מהעולם הזה. אני לא יודעת להסביר  
זה התחיל מהריח שלו ששיגע אותי הנשיקות שלו שהיו דומות כבר מהפעם הראשונה לנשיקות של האקס שלי ( הקשר היחידי שהיה לי לפניו - ארך 7 שנים) שנינו אמרנו אחד לשני שזה מרגיש מוכר לשנינו.. גם הוא לאקסית שלו.
הוא היה הראשון שבאמת קלע בול בהכל אחרי הרבה דייטים שיצאתי.
זה המשיך בסקס שהיה כל כך סוחף הייתי משתגעת וצמאה אליו
בהתחלה הוא ישר הכיר אותי לחברים שלו ואחר כך יצאנו לבילוי ספורטיבי עם האחים שלו
לא ידעתי מה הכוונות שלו ופחדתי מיזה כי זה היה מאוד מהר
האבן אכילס בקשר שלנו היה הידיד המשותף. שבגלל שיצאנו הוא כל כך פחד לספר לו עלינו
סיפרנו לו והוא לא היה מבסוט מהעניין
היינו באון אנד אוף וכל פעם סיפרנו לו שזה רק סקס מה שיש בנינו ולא מעבר
אחרי הפסקה של שלושה חודשים שאני יצאתי עם המון בנים עדיין לא הצלחתי להתגבר עליו והבנתי שאני מאוהבת בו.
הזמנתי אותו אליי הביתה שוב וחזרנו לעוד חודשיים של סיבוב מסחרר הוא היה בא אליי והיינו מדברים כל יום ושוכבים והסקס הפך להיות יותר ויותר טוב וקרוב 
כל אחד כבר התחיל ללמוד את הגוף אחד של השניה
הידיד שלנו כבר פירגן לנו אבל הזהיר אותי כל הזמן שהכוונות שלו לא טובות.
ובאמת אחרי חודשיים של סיבובים כאלה החלטתי שאני עושה מעשה ומספרת לו שאני מתאהבת בו ואני רוצה לדעת מה אנחנו עושים מכאן
הוא אמר לי שהוא לא שם כי זה מלוכלך, אם היינו מכירים בדרך אחרת אז כן
אבל הוא לא רוצה זוגיות עם בחורה שככה הוא הכיר, הוא מרגיש רגשות אשמה לחבר שלו
ומבחינתו למה שהגענו זה המקסימום שאפשר להגיע
הוא אמר לי שהוא התאהב בי גם והיה כאן קשר הרבה יותר עמוק.
היינו נפגשים מבשלים ביחד, מנגנים ביחד שוכבים צוחקים 
היה שם משהו עמוק ואפילו קצת קשר נערי ומרגש אנחנו בני 25 אגב.
שמחה שחוויתי את זה אבל נכוותי ממנו כל כך אחרי הדברים שאמר.
כאב לי עד בכי 
לא באמת חשבתי שאמצא סקס כזה טוב או למצוא מישהו עם מכנה משותף כל כך מדויק.
עברו ארבעה חודשים מאז.
אני כבר בזוגיות עם בחור חדש שאין לו מושג על הבחור ההוא כי אני מנסה לשכוח אותו
עם הבחור בזוגיות אני לא מצליחה עדיין להגיע לרבדים העמוקים האלו
לא מצליחה להגיע לחצי מהאינטמיות שהייתה
אני והבחור החדש שלושה חודשים יחד לתוך הזוגיות ועדיין אין לי התאהבות מעל הראש ולא חושבת שתיהיה
ואני מתוסכלת מינית ממנו למען האמת ומדי פעם עולה לי הקשר עם הבחור ההוא והקשר אפילו עם האקס כי שם הסקס היה באמת מספק
אבל עם הבחור החדש החדש יש לנו חיבור עמוק אחר, אנחנו חושבים אותו דבר- גירוי אינטלקטואלי חריף
פחות מיני. יש לנו שם בעיות שאותם אני מנסה לפתור בימים אלו אבל הוא כל כך רגיש לעניין שזה קשה.
עברתי הלאה "על הנייר" מה שנקרא אבל עדיין חושבת עליו ואובדת עצות איך להוציא אותו מהראש שלי.
הידיד שלנו, אמר לי לפני כמה ימים " לא רציתי להגיד לך את זה אבל הוא לא מפסיק לשאול עלייך כל סופש מה איתך ואני משקר לו ואומר שאנחנו לא בקשר עד שיום אחר הוא ראה בלייב ששלחת הודעה ונזף בי אה אמרת שאתה לא בקשר איתה!"
קצת כעסתי שהוא לא סיפר לי אבל הוא אמר לי שזה היה בכוונה טובה כדי שכבר באמת תעברי הלאה - יש לך חבר כבר תתמקדי בזה.
אז הינה אני... מנסה להתקדם. 

התמודדות עם לב שבור- איך לשחרר אנונימית888
02 פברואר 2020, 21:11
זכית לחוות חוויות מאד טובות איתו דורית כהן
05 פברואר 2020, 17:25

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]