על מסלול התרסקות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

על מסלול התרסקות

הודעהעל ידי שושי » 04 פברואר 2020, 18:17

היי אני דתיה ונשואה שני עשורים פלוס, עם ילדים בוגרים וגם בגיל בי"ס.
הנישואים שלנו " על הפנים" כבר שנים.
יש בינינו פערים עצומים בדת, בגישה ההורית, גישה לחיים, תחומי עניין. הוא מבקר אותי מאוד על דברים בצורה ממש לא נעימה ובאוזני הילדים.
משתמש בשפה מכוערת. מתעלם מחלק מהילדים בצורה שיטתית והרסנית וטוען שאני הסתתי אותם נגדו, זה ממש לא נכון, כי בעיני הסתה זה פשע ואני כל הזמן מנסה לשקם את הנזקים החינוכיים שלו בלי להגיד לילדים שהוא טועה.
הוא מתנגד לטיפול, טוען שזה למטורפים וגם ניסה המון זמן לשכנע אותי לא ללכת לטיפול אישי, למרות שהייתי זקוקה לו ברמת ההישרדות.
ניסיתי פעם פעמיים ושלוש ללכת לכיוון פרידה והוא ממש התנגד ואיים לעזוב את הילדים / לשטוף להם את המוח נגדי. הוא אחד שיילחם מלחמת חורמה במקרה כזה וכל האמצעים יהיו כשרים בעיניו.
אני מלאה כעסים עליו, גם על היחס אלי אבל בעיקר על ההתעללות בילדים, שמחלקם הוא מתעלם ואת הקטנים הוא מפנק בצורה הרסנית עם המון המון ממתקים וצעצועים כמעט כל יום.
אני בטיפול למרות התנגדותו כבר שנתיים לפחות וזה מציל אותי אבל עדיין קשה מאוד ביומיום.

אין לי רגשות חיוביים כלפיו.
הוא נמשך אלי מינית ורוצה חיי מין סדירים אבל אני פשוט לא מסוגלת להיות איתו באינטימיות עם כל הרקע הזה, נסיונות שלי להתנתק רגשית בזמן סקס ולספק את הסחורה היו עגומים, הוא סבל מזה וכמובן שגם אני. הוא טוען שאני משתמשת במין כנשק נגדו, וזה לא נכון כי אני פשוט סובלת מהקירבה שלו.
לאחרונה הוא גם ביקש שאשחרר אותו לבגוד בי מהצד, כי הוא חייב. אני לא מוכנה לזה ואומרת שאם כבר, ישחרר גם אותי ונפרק הכל. לא מוכן לזה כמובן...
יש לציין שלמרות החיזור המיני, אני מרגישה שהוא ממש לא מעריך אותי, מזלזל בי ובז לאמונותי. וזה בסיס גרוע מאוד לאינטימיות גופנית. הוא גם מייחס לי כל הזמן כוונות רעות.
אני חשה תחת אלימות נפשית, רגשית, כלכלית וגם הטרדה מינית.
כלכלית- כי הוא מבזבז המון על הפינוקים והממתקים לילדים ועושה קניות ענק בלי להתייעץ איתי, ותקופות ממושכות לא מכניס כספים לחשבון כי לא נעים לו לעסוק בגביית חובות מלקוחות.

מינית, כי הוא רוצה שאהיה זמינה בלי להתחשב ברגשותי, וגם תמיד לוחץ עלי לעשות דברים שלא נעימים לי גופנית. בעבר גם העיר אותי המון פעמים משינה לשם כך למרות שלא רציתי.

אולי זה נראה הזוי להישאר במצב כזה, אבל אני חוששת מהקרבות שיעשה מולי והנזק הנפשי הפוטנציאלי לילדים, שהבטיח לעשות וכבר עכשיו יש מחיר כמובן...

על מסלול התרסקות שושי
04 פברואר 2020, 18:17
קשר רעיל ומזיק שכזה צריך להפסיק! דורית כהן
05 פברואר 2020, 18:54
Re: לשושי נוגה
06 פברואר 2020, 09:20

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]